Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írtam a páromnak egy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam a páromnak egy szerelmes levelet, szerintetek így jó vagy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Ha változtassak akkor mit?


Drága szerelmem!

Az volt életem legboldogabb napja amikor megismertelek Téged.

Sosem fogom elfelejteni milyen jó érzés volt amikor először megöleltél.

Attól a pillanattól kezdve megváltozott az életem és tudtam, hogy szerelmes vagyok.

Egyre jobban kezdtél az életem része lenni, mára már nem az életem része vagy hanem te vagy maga az életem.

Ahogy egyre többet találkoztunk, úgy kezdtél egyre jobban hiányozni amikor nem voltál velem.

Nem sokkal később egy igazi álmom vált valóra amikor a menyasszonyod lettem.

Tökéletes érzés volt összeköltözni veled, minden este melletted elaludni és minden reggel Téged látni elsőnek.

Ennél boldogabb még sosem voltam.

Az első együtt töltött karácsonyunkat, nyaralásunkat a rengeteg közös motorozásunkat soha nem fogom elfelejteni.

Lassan 2 éve már hogy az életem része lettél, de úgy érzem együtt fogjuk leélni az életünket.

Szerelmem, megfogadom amíg csak élek téged foglak szeretni.

Amikor átölelsz azt kívánom annak a pillanatnak sose legyen vége.

Minden egyes külön töltött pillanatban várom a percet hogy újra láthassalak.


Csókol téged szerelmed, xy


2015. okt. 28. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Huh, hát te ismered a párod, nem én, neked kell tudni, örülne-e ennek. Az enyém szerintem mentőt hívna hozzám, de legalábbis lázmérőt, ha ilyet írnék neki. :)

Szóval alapvetően látom a jó szándékod, meg aranyos vagy, meg minden, nem is akarlak megbántani, de külső szemlélőnek ez egy közhelygyűjtemény.

Másrészt az nekem nagyon fura, amikor bármilyen szerelmes is valaki, de kijelenti, hogy a másik az "élete" vagy az "élete értelme", szerintem azzal valami nem oké.

2015. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

túlságosan sablonos...


"Az első együtt töltött karácsonyunkat, nyaralásunkat a rengeteg közös motorozásunkat soha nem fogom elfelejteni."

itt a motorozás után azt hittem lesz benne valami, de nem...


nem bántásból mondom, de ezt kb akárki odaadhatja akárkinek...

inkább olyanokat vigyél bele ami közös emlék, ami rátok jellemző...

szerintem az sokkal személyesebb lenne :)


22F

2015. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Drága szerelőm!

Az volt életem legboldogabb napja amikor megismertelek Téged.

Sosem fogom elfelejteni milyen jó érzés volt amikor először kijöttél.

Attól a pillanattól kezdve megváltozott az életem és tudtam, hogy szerelő nélkül semmi vagyok.

Egyre jobban kezdtél az életem része lenni, mára már nem az életem része vagy hanem te vagy maga az életem.

Ahogy egyre többet elromlott a mosógép, úgy kezdtél egyre jobban hiányozni amikor nem voltál velem.

Nem sokkal később egy igazi álmom vált valóra amikor a szárítógépet megvettem.

Tökéletes érzés volt mosni vele, minden este bekapcsolni majd elaludni és minden reggel kivenni a sok illatos ruhát elsőnek.

Ennél boldogabb még sosem voltam.

Az első lett hogy a garancia lejárta után karácsonyunkkor elromlott, nyaralás helyett a rengeteg közös motorcserét soha nem fogom elfelejteni.

Lassan 2 éve már hogy az életem része lettél, de úgy érzem együtt fogjuk leélni az életünket.

Szerelőm, megfogadom amíg csak élek veled foglak szereltetni.

Amikor becsengetsz 2 nap késés után azt kívánom annak a pillanatnak sose legyen vége.

Minden egyes külön töltött pillanatban várom a percet hogy újra láthassalak.


Csak téged várlak latin szerelőm, xy

2015. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rossz irányba mész el... Inkább zenés számmal készülj.


Valami pörgőssel mint ez (igaz más a téma)


https://www.youtube.com/watch?v=76y9tR4CY4U :D Természetesen jó zenei aláfestéssel, háttértáncosokkal és egy szép kis tüzijátékkal a végére. Ez a minimum.

2015. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!