Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén! Szerintetek tényleg túl nagyok lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Már megkaptam pár ismerőstől, hogy túl válogatós vagyok és nemrég elgondolkodtam, hogy igazuk van-e és kíváncsi vagyok a Ti véleményekre is!:) Megpróbálom összeszedni, hogy milyen számomra az ideál:


Külsőre tetszik ha egy lánynak hosszú haja van, aranyos arca van de igazából ez eléggé tág dolog:). Magasságra maximum akkora mint én (174). Testalkatra tetszik ha egy lány nem hanyagolja el magát, egészségesen táplálkozik mozog valamit és ad magára nem azt mondom hogy egy fitnesz bajnok legyen de.. értitek.:) Belsőre nagyon fontos nekem hogy legyenek önálló gondolatai, céljai tervei képes legyen a saját lábán megélni de ugyanakkor hűséges is legyen akarjon velem lenni őszintén. Lehessen vele beszélgetni ne csak üljön csendbe. Igazából ennyi a sablonokat nem lövöm el, hogy szeressen meg bízzon meg bennem ne féltékenykedjen mehessek önállóan valahova stb mert anélkül értelme sincs nagyon:)


Szerintetek?


2015. szept. 20. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Egészséges táplálkozás alatt mit értesz? Mondjuk mostanában divat lett többféle egészségesnek mondott táplálkozásforma is, és vannak, akik előszeretettel követik is egyiket-másikat.

2015. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit hogy figyeljen oda mit eszik, nem megmondani akarom ki mit egyen akinek ami jól esik de mindent mértékkel mert divat lett a túlsúlyosabbakat védeni de az egészségtelen is de ne erre felé menjen el a beszélgetés.
2015. szept. 20. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Így leírva nem tűnik túlzottnak. Viszont lehet, hogy a valóságban olyat is elutasítasz, aki ennek megfelel, vagy 95%-ban megfelel. Nem lehet? Akkor viszonyt nem az elvárásokkal van a baj.
2015. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Általában nem nagyon szoktam elutasítani embereket, maximum nem tudok rá úgy nézni és barátság lesz belőle de szívesen beszélgetek más emberekkel meg eljárok itthonról.
2015. szept. 20. 20:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem érzem ezeket túl nagy elvárásnak.
2015. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem az aggaszt, hogy a külsőt helyezed előtérbe. A kérdésben is azzal nyitottál, utána a hozzászólásod sem túl szimpatikus. :/

Vagy lehet, hogy velem van a baj, hogy a külső nem dob ilyen nagyot a latba, pedig nekem is a vékonyabb testalkatú lányok jönnek be alapvetően... de ennek ellenére úgy érzem, hogy akár egy ducibb csaj is el tudná csavarni a fejem... viszont az egészség valóban fontos, annyira ne legyen valaki túlsúlyos, hogy veszélyeztesse a saját egészségét.

2015. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis elvárások. Na és te milyen vagy, kérdező?
2015. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom én az étkezési szokások felé elterelni a dolgot, csak vannak, akik nagyon szélsőségbe hajlamosak elmenni egészséges táplálkozás címszó alatt, ami nagyon irritáló, de ha te nem ez a típus vagy, akkor semmi gond. :-)
2015. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális nincs mit csodálkozni.
2015. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
ekel, hogy mindezekkel az elvárásokkal TE mit nyújtasz?
2015. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!