Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Amugy is szégyenlös lány vagyok,nem tudok megnyílni,a baratomat két eve ismerem még is szégyenlös vagyok elotte .Ilyen ribi baratnöi voltak.De nekünk ez a kapcsolat nem csak szimpla párkapcsolat.Az a kérdésem ,hogy szokott csinálni képet a barátnöi testrészeiröl,és rolunk is csinált videot,amikor teljesen mas vagyok mint ök.És eladta a telefont az egyik rokonának,és abba a csaladba nagyon sok fiatal lany es fiu lakik,a volt baratnoirol is csinalt kepeket megmutogatta nekik,es szokot beszelni is roluk,a baratainak is.De mivel en megbiztam benne ,tudta jol hogy engem nem fog megmutatni,azt a telefon mint mondtam,eladta annak a rokonanak.Es azt mondta h rolunk keszult intim jeleneteket is kitorolte de a memoriaba benne maradt es vegig nezte az egesz baratok,a rokonok.Es olyan kinos.Mit csinaljak?ha nem vagyok egy ribizli

2015. nov. 20. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Tessék?
2015. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"amikor teljesen mas vagyok mint ök" Háááát persze. :D
2015. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De igen,fel vette mert o szerette volna de nem gondoltam volna hogy megmutassa masnak es meg meg is foglyak nez
2015. nov. 20. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:

"Mit csinaljak?ha nem vagyok egy ribizli"


Csináld ugyan azt, amit akkor csinálnál, ha ribizli lennél.


Egyébként igazad van, az összes többi barátnője ribi volt, mert engedték magukat fotózni, videózni, ellentétben veled, mert te úgy úgy videóztattad magad, hogy teljesen más vagy, mint ők, ezért aztán ő is teljesen másképp mutogatta a fél falunak a pucér képeidet, mint a többi lányét. Mert te más vagy...

2015. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mondtam Neki,hogy ne vegyuk fel es azt mondta.mondtam azt is hogy ne mutassa meg senkinek.Meg is igerte,en meg boztam es megbizok benne,de olyan baratai vannak,hogy hogy minden rosszba bele viszik,amugy o sem kulonb o is rossz fiu.De ha mondjak neki a baratai,hogy csinaljon kepet a baratnoid meztelen cicijerol o meg is csinalja.ha nem akarja akkor is.
2015. nov. 20. 14:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg amugy mindent megoszt veluk kepet is ,ha nem is kerik akkor is
2015. nov. 20. 14:15
 7/10 A kérdező kommentje:
A baratai amit mondanak az szent es rajuk jobban hallg
2015. nov. 20. 14:16
 8/10 anonim ***** válasza:

"Meg is igerte,en meg boztam es megbizok benne,de olyan baratai vannak,hogy hogy minden rosszba bele viszik,amugy o sem kulonb o is rossz fiu."


Sajnos rossz döntés volt megbízni benne - az ember azt feltételezné, hogy ezt utólag már te is belátod.


Pont ezért nem értem, hogy ezek után is megbízol benne.


Azzal, hogy a rokonai, barátai látták az intim fotóidat, már nem tudsz mit tenni, nem tudod nem megtörténtté tenni a dolgot.


Talán azon lenne érdemes elgondolkoznod, hogy szeret-e és tisztel-e téged ez a fiú, ha a bizalmaddal visszaélve másoknak mutogatja az intim fotóidat, másrészt azon, hogy megengedj-e akár neki, akár másnak hasonlót a jövőben, már csak azért is, mert nem egy és nem két nő járt már úgy (ezzel kapcsolatban jó pár kérdésre emlékszem erről a fórumról is), hogy ilyen fotókkal, videókkal durván zsarolták később - azzal fenyegetve, hogy a szüleinek, munkatársainak stb. küldik szét, illetve csúnyább szakítások után sajnos nem egy nő szembesült azzal, hogy az a férfi, akiben valaha megbízott, az ilyen fotóit feltöltötte internetes oldalakra is, nem egyszer névvel, személyes adatokkal, bosszúból.


Jó lenne, ha tanulnál a mostani tapasztalatodból.

2015. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is zöldebb mint hosszú.

A krokodil.

Mint hosszú.

Szerintem.

Az a zöldebb.

Mint.

A.

Diszlexia.

Anorexia?

Android.

2015. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De hülye vagy.
2015. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!