Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 év korkülönbség. Van ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év korkülönbség. Van ennek igy értelme?

Figyelt kérdés

27éves nő vagyok, van egy új munkahelyem pár hónapja és itt ismerkedtem meg ezzel a bizonyos férfival.

45éves, és mikor megismertem alkoholista volt.Szórakozni jár ide, mert ez egy bárhoz hasonló hely ahol dolgozok...

Elsőre kiszúrtam hogy nem csúnya, de végtelenül idegesitett a beszéde..Annyi hülyeséget képes összehordani részegen hogy eleinte rendesen utáltam ha jött,nem birtam hallgatni....persze ő mindig udvarolt, meg kedveskedett nekem,amikor én ennek még nem tulajdonitottam nagyobb jelentőséget.

Aztán másoktól megtudtam hogy egy helyi cég főnökének a fiáról van szó, egy munkájához nagyon értő, okos ember, de problémája van az alkohollal.

Van egy 20év körüli lánya az első házasságából, és jelenleg volt egy élettársa 15 évig akitől van egy 5 éves.

de már nincsenek együtt az alkohol miatt.

Nos...fogalmam sincs hogy történt de elkezdett nekem ajándékokat hozni, mindig dicsért meg tényleg kdveskedett ésahogy látom viszonyulni más emberekhez is azt kellhogy mondjam nagyon jó szivű,mindenkin segit.

A lényeg hogy elkezdtem picit törődeni vele,mert nagyon sokszor sirt nekem, meg kiborult a magánéleti gondjai miatt ráadásul a szülei is nemrég haltak meg.

Győzködtem h hagyja abba az ivást és most lassan két hete nem iszik. Hallgat rám, de közben teljesen belémzugott.

Ez már mások számára is nyilvávaló.

A probléma csak az hogy én is elkezdtem iránta érezni valamit.

Nem tudom mi ez, én 7éves kapcsolatot zártam le pár hónapja azóta voltak próbálozásaim férfiakkal,de ilyet még nem éreztem mint vele.

Annyir anagy szive van és annyira lehet szeretni ezt az embert,hogy engem egyre inkább megbolondit.

Voltam nála kétszer.Senki nem tud róla,nem volt szex,csak úgy elvoltunk....É próbálom nem kimutatni hogy nekem is vannak érzelmeim de ez egyre nehezebb.

Mióta nem iszik teljesen meg avn változva,kűlsőre belsőre, és nekem nagyon tetszik ez az uj ember.

Gondoltam arra hogy befejezem vele ezt az egészet, nem barátkozunk meg csókolózunk meg ölelkezünk többet, de tudom h részben miattam hagyta abba, és nem szeretném hogy most adja fel,kemény napok vannak mögötte.

A másik dolog meg ha ez kiderülne sokan nem lennének belenyugodva hogy mit keresek mellette.

De nem értik hogy én teljesen másképp ismerem, mikor nagyon rosszul volt hiába hivták a barátai csak nekem vette fol a telefont.

Amennyire nem kedveltem eleinte, most annál inkább és nagyon szeretnék neki segiteni.

Fogalmam sincs mit csináljak,hiányzik is, meg van köztünk valami megmagyarazhatatlan összhang, amit én mostanában mióta ujra ismerkedek nem éreztem senkinél. Hiába érdeklődik irántam helyesebb, job hiru ferfi vagy hogy mondjam, nekem ő teljesen mást ad,pontosan ayt amire vágyok,rengeteg szeretetet és törődést, és csak ugyanennyit vár el tőlem is.

Megvan mindene, jol all anyagilag, talán még azt is feltételeznék hogy azért vagyok vele...nem tudom teljesen kétségbe vagyok esve, mert érzem hogy kicsuszik a kezemből az irányitás.

Mindenkinek azt mondom csak barátok vagyunk, nem tudom mi lenne ha ez kiderülne, ő azt mondja ne foglalkozzak senkivel, megmondta nyiltan hogy szeret és számára egy remény vagyok hogy boldog lehet még az életben.

Mi a francot csináljak?már arra is gondoltam hogy elmegyek ebből a városból keresek más munkát h elfelejtsem...


2015. nov. 22. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint esetetek tipikusan a ' beteg beleszeret az orvosába' kategóriába tartozik...ugyanis ebben a helyzetben ő a 'beteg' te pedig az 'orvos' , aki törődik, gyógypedezik vele...ez nem igazi érzelem, ez inkább függőség, csak jelenleg nem a piától, hanem tőled függ... :S
2015. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!