Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nagy valószínűségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagy valószínűséggel szerelmes belém, miért jön össze mással csak azért, mert az a másik fiú kezdeményez nála?

Figyelt kérdés

Szerencsére elég sok lánynak tetszem, úgy érzem többek táplálnak gyengéd érzelmeket irántam a másik nem köréből. Azért úgy írom, hogy csak érzem, mert a legtöbb esetben nem vallják be, csak következtetek. Távolról bámulnak, ha megjelenek a barátnőik is néznek, esetleg zavartan mosolyognak, a barátomtól érdeklődnek felőlem, stb. Nagyon ritkán a bátrabbik kétértelmű(!) gesztusokkal, jelzésekkel próbál flörtölni. Néha annyira erős vonzódást érzek az irányukból, hogy arra várok, hogy mikor szakad el a cérna náluk és vallják be, hogy szerelmesek belém vagy ugranak szimplán a nyakamba. A konfesszió helyett azonban rendre azzal szembesülök, hogy egyszer csak facebookon ki van írva, hogy kapcsolatban vagy látom őket kézenfogva sétálni egy másik fiúval. MICSODA!!!??? 20/f


Ha a barátnőiknek tudnak rólam mesélni, áradozni, akkor nekem miért nem tudják bevallani? Miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez, anélkül, hogy nálam mindent megpróbáltak vola?



2015. nov. 28. 12:30
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/292 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, már hogy a bánatba lehet szerelmes beléd egy lány, akivel még csak nem is beszélsz? Tetszel neki, vonzónak tart, szívesen megismerkedne veled (ha kezdeményeznél), na de szerelem...? Egy darabig reménykednek, aztán legyintenek az egészre, és két hét múlva kézen fogva sétálnak egy másik fiúval, akibe valóban bele lehet szeretni.
2016. szept. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/292 anonim ***** válasza:
93%

"csókoljanak meg csak úgy hirtelenjében."


Ugye kamu a kérdés? Mert amúgy ha őszinte: ugye én is lekaphatlak hirtelenjében, akaratod ellenére?


Üdv: Marika, aki pattanásos, kövér, púpos, hullik a haja és alkoholista....

2016. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/292 anonim ***** válasza:
96%
Azért azt nem gondolod, hogy elég gáz már, ha a lány tökösebb mint a fiú... Kéne a francnak ilyen pasi... :)
2016. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/292 anonim ***** válasza:
97%

Az a benyomásom, hogy nárcisztikus vízililiom vagy!

Jól tették, hogy helyetted egy karakán, nyitni képes férfit (!) választottak!

Előre az önmegismerés (és jobbítás) felé!

2016. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/292 anonim ***** válasza:
97%
Mert látja hogyha rád vár, apáca marad!
2016. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/292 A kérdező kommentje:
Ne rám várjon, hanem lépjen...
2016. nov. 10. 10:41
 97/292 anonim ***** válasza:
97%
Lépjél TE cs#szd meg!
2016. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/292 anonim ***** válasza:
96%

Á, ezt az öntelt ömlengést, bekakkantok! :D


Asszed annyira kihagyhatatlan préda vagy, hogy mindenki rád vár, és már attól nedvesek lesznek, hogy odapillázol? :D


Én is sok mindenkinek tetszek, mondjuk egyáltalán nem érdekel... :D


Menj oda hozzájuk, és mondd meg nekik, hogy "Tudom, hogy tetszek, járjunk" :D


Jajj, de jót röhögtem így szombat délelőtt. Szórakoztató az önteltséged! :D


30/F

2016. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/292 anonim ***** válasza:
7%

Jézus ereje micsoda sok negatív komment és szükségtelen oldal:D


Én leegyszerűsítem neked..NEM fognak odamenni mert a legtöbb lányban nincs annyi tartás hogy megtegye és nem is lesz tisztelet a kivételnek...Ha visszamész a történelembe meg is látod miért van ez ha megnézed a 20.századig a nők nem is számítottak egyenjógunak nem is véletlenül:)


A lényeg menj oda és ha van lehetőséged használd csak 1.éjszakára amig nem találsz jobbat gazdálkodj abból amid van:D

2016. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/292 anonim ***** válasza:
93%

Utolso..remelem szetszakadsz valahol az orszaguton, es tobb darabban kell osszeszedni. Bar en inkabb szetdaralnam a maradek hullad es feltoltenem a vastagbeledbe. Nem lenne kar erted. Legy atkozott.

De ha ez nem is lesz :( akkor mondd ezt egy no szemebe es talan lesz olyan vagany a no h gyorsan egy kemeny targgyal megut, utana szetkalapalja az ures semmitol kongo fejed.

2016. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!