Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nagy valószínűségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagy valószínűséggel szerelmes belém, miért jön össze mással csak azért, mert az a másik fiú kezdeményez nála?

Figyelt kérdés

Szerencsére elég sok lánynak tetszem, úgy érzem többek táplálnak gyengéd érzelmeket irántam a másik nem köréből. Azért úgy írom, hogy csak érzem, mert a legtöbb esetben nem vallják be, csak következtetek. Távolról bámulnak, ha megjelenek a barátnőik is néznek, esetleg zavartan mosolyognak, a barátomtól érdeklődnek felőlem, stb. Nagyon ritkán a bátrabbik kétértelmű(!) gesztusokkal, jelzésekkel próbál flörtölni. Néha annyira erős vonzódást érzek az irányukból, hogy arra várok, hogy mikor szakad el a cérna náluk és vallják be, hogy szerelmesek belém vagy ugranak szimplán a nyakamba. A konfesszió helyett azonban rendre azzal szembesülök, hogy egyszer csak facebookon ki van írva, hogy kapcsolatban vagy látom őket kézenfogva sétálni egy másik fiúval. MICSODA!!!??? 20/f


Ha a barátnőiknek tudnak rólam mesélni, áradozni, akkor nekem miért nem tudják bevallani? Miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez, anélkül, hogy nálam mindent megpróbáltak vola?



2015. nov. 28. 12:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/292 anonim ***** válasza:
98%

akkor meg, ha téged nem érdekelnek, nincs kérdés. minek jönnél össze olyannal, aki nem érdekel. hogy a másik beleélje magát pár randi erejéig , aztán otthagyd ?


az felmerült már benned, hogy a tetszés , vonzalom, szimpátia nem szerelem ? ismeretlen emberbe nehéz szerelmesnek lenni. persze létezik plátoi szerelem és valamikor nem is téved vele az illető, ha mgismeri a másikat, de a te esetedben nem feltétlen erről van szo. ha meg mégis, sztem csalodnának benned a lányok, ha pl. olvasnák ezt a topikot. már irtam, hogy önsimeret és személyiségfejlesztés kellene neked. érdemes lenne megfogadni. van még valami, amit nem értesz ? nem mintha nem társalognék erről szivesen, senki nem tart pisztolyt a fejelmhez, hogy kommenteljek, csak egyre érthetetlenebb számomra, hogy miért gondolkodsz igy és akkor mi is lenne az igazi kérdés. az eddigi kommenteken elgonodlkodtál már mélyebben ? vagy egyáltalán nem adtak választ a kérdseidre ? vagy csak vicc az egész ?:D

2016. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/292 A kérdező kommentje:
Attól, hogy annyira nem tetszenek nekem még bepróbálkozhatnának. Lehet, pont ez váltaná ki belőlem a kívánt érzelmeket.
2016. jan. 4. 14:10
 63/292 anonim ***** válasza:
99%

De ennél jobban senki nem fog bepróbálkozni pozitív visszajelzés nélkül.

Ha arra vágysz, hogy egy lány, akin a tetszés jeleit látod, bepróbálkozzon, akkor kommunikálj is eszerint!

De amikor ezt mondjuk, akkor jön az, hogy "de mért viselkedjek vele úgy, ha nem is tetszik?"

Viselkedj vele úgy, mint aki érdeklődik, de nem nagyon vonzódik.

De Te valószínűleg úgy viselkedel, mint aki le akarja rázni a másikat, és nem úgy, mint aki örülne annak, ha odajönne a lány.

Ugyanazt tudom ismételgetni.

Üzenhetel a barátnővel, vagy ráírhatsz a lányra, hogy nyugodtan odajöhet hozzád.

2016. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/292 A kérdező kommentje:
* Üzenhetel, helyett inkább üzenhetsz :-) Bocsi, csak bántotta a szemem.
2016. jan. 4. 16:07
 65/292 A kérdező kommentje:
Jelenleg nagyon tetszik egy lány, akivel nem jöttem össze régen, átnéztem rajta. Csak neki azóta van barátja. :(
2016. jan. 24. 23:13
 66/292 anonim ***** válasza:
96%

pedig egyszerű. A varázsszó:


BÁTORSÁG!


én egyszer egy hónapig gondolkodtam egy lányon. Mire eléálltam volna, akkor jött össze valakivel. Azért másnap mégis eléálltam, és sok boldogságot kívántam.

A lánytól a következő levél jött 4 nap múlva: "szia. Jössz bulizni a axyz helyre? :)" mert a pasija azóta sem jelentkezett...

2016. jan. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/292 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, neked rendvédelmi szakra vagy bírói pályára kéne menned:

mindkét helyen bevallanának neked bármit a nők a kihallgatásokon :DD

2016. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/292 anonim ***** válasza:
94%
Hányok a pasiktól, akik arra várnak, hogy udvaroljanak neki a csajok...
2016. febr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/292 anonim ***** válasza:
99%
Mert tudod, az ember könnyen kiábrándul abból, aki csak hitegeti, húzza az agyát, és könnyen beleszeret abba, akin látja, hogy szerelmes belé.
2016. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/292 anonim ***** válasza:
98%

Talán egy FÉRFITÓL várják, hogy a kezdeti jelzés után lépjen. Ha nem lép, nem fognak örökké epekedni.

Attól, hogy esetleg helyes vagy ne képzeld, hogy semmit nem kell tenned és majd a nyakadba ugrálnak. Azért még vannak nők önérzettel.

2016. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!