Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes? Sörgös

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdező5 kérdése:

Mi a helyes? Sörgös

Figyelt kérdés
6 év van a baratom és kötztem. Nemtudom mit tegyek mert o idösebb és többet akar és vannak családi veszekedések emiatt is. (de szeretjuk egymast) Megéri vállalni ezt vagy probaljunk meg tovabblépni?

#család #szerelem #szakitás vagy együttlét
2015. nov. 29. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én és a párom között 10 év van. A szülők nem tudnak mit kezdeni ezzel :) Nálunk is voltak, sőt még lesznek is viták, de ha igazán szeretitek egymást és jó együtt akkor ez nem szabadna, h közétek álljon :)
2015. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz ügyek ezek, de szerintem maradjatok együtt, aztán majd az idő úgyis eldönt mindent. Szerintem mondd meg a szüleidnek, hogy ha úgy van megírva, és ha nem működik a dolog, akkor idővel úgyis szétmentek, addig viszont adjanak neked esélyt, hogy próbálj boldog lenni. A szüleid nyilván nehezen fogadják el ezt, de ha tiltanak tőle, akkor csak rosszabb lesz.
2015. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És hogy van az a 6 év? Ha 20 felett vagytok akkor megoldható, de ha te jócskán 20 alatt vagy akkor gáz van.
2015. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!