Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki úgy, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy, hogy azt gondolta, hogy már sosem talál rá a szerelem, és akkor hirtelen mégis megtalálta azt, aki viszont szerette?

Figyelt kérdés

Én már reményveszett vagyok. Nem vagyok egy otthonülő tipus, sőt, elég sok helyen megfordulok, de egyszerűen kikerül a szerelem és a férfiak egyaránt. Lehet a külsőm miatt lenne? Én már egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka. Pedig még a beszélgetéseket is általában én kezdeményezem, de nem történik utána semmi se. Már kezdem azt hinni, hogy én rontok el valamit folyamatosan, de nem tudok rájönni, hogy mi is lehet az. Mosolygós lány vagyok, aki szeret viccelődni, ellehet velem bármely témáról beszélgetni, mégis mintha kerülnének. Járt már valaki ebben a cipőben?


21/L



2015. dec. 5. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet mostanság?
2017. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A helyzet, hogy már egy éve boldog párkapcsolatban élek :)
2017. júl. 18. 10:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Ahhh köszi a választ, akkor van még reményem. :) Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te, csak 2 évvel később, ezért is érdeklődtem. Remélem gördülékenyen megy majd az élet, ha lehet így fogalmazni. :D

Minden jót neked, nektek! :)

2017. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!