Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

A barátom(22) tegnap megkérdezte, hogy nem akarok-e én is menni vele meg a barátaival nyáron külföldre. Most kell döntenem, mert a jegyeket megvenni, meg a legfoglalni mindent most kell.

Én nagyon szívesen elmennék velük, de ami kicsit aggaszt az az, hogy még csak 3 hónapja vagyunk együtt.

Nagyon jól megvagyunk, nem veszekszünk, pedig majdnem minden nap egymásnál alszunk és szinte minden szabadidőnket együtt töltjük. Én nagyon komolyan gondolom vele ez a kapcsolatot és ezek szerint ő is.

Elmondtam neki is, hogy mi aggaszt. Erre az volt a válasza, hogy ezt soha se tudhatom biztosan, még ha több éve járnánk, akkor is megvan rá az esély, hogy esetleg szakítanánk közben, amiben teljesen igaza van.


Szóval ti mit csinálnátok?


L/18



2015. dec. 13. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi időre, hova, mennyibe kerül, megterhelő-e neked a kiadás? Ezek nélkül nemigazán lehet érdemi választ adni. Egyébként, ha semmi gond, akkor menj velük. :) N
2015. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát számomra azért nem kevés pénz, de ki tudom nagyobb gondok nélkül fizetni

7-8 nap

2015. dec. 13. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én rábólintanék. Még mindig könnyebb túladni a jegyen, ha valami balul üt ki, minthogy utólag bánd, hogy itthon maradsz.
2015. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a baratait sem zavarja hogy a csaja vele log akkor igen, elmennek. De ha "pasis buli" akkor nem mert az mar ugy nekik nem az igati ha egy baratno is ott van es mindenkinek kell a szemelyes ter.

21/L

2015. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néhány szempont:

-Ha a kapcsolat jól alakul, és ő épp készülődik az utazásra, te meg most nemet mondasz, nagyon rosszul fogod magad érezni, hogy akár mehettél volna vele is...

-Bárhogy is alakul a kapcsolat hosszú távon, azt az élményt senki nem veszi elő tőled

-Ha nem húzzátok ki valami miatt nyárig, még akkor is lehet valami megoldást találni szerintem, de ezen ráérsz akkor aggódni, ha ilyen helyzetben leszek - előre felesleges!

2015. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mennék. Ha anyagilag nem annyira megterhelő, és most minden jó is köztetek, akkor felesleges azon rágódni, hogy majd fél év múlva mi lesz. Remélhetőleg együtt lesztek, és nagyon jól fogjátok magatokat érezni. Bánnád, ha kihagynád.
2015. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!