Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első látásra beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra beleszerettem egy családos férfibe?

Figyelt kérdés

A srác 24, de már van felesége, akivel 7 éve együtt vannak, és gyerekük is van.

Előtte már képen is láttam a srácot, és már akkor is megállapítottam, hogy nagyon jól néz ki, és sosem szeretnék vele találkozni. Egyébként nekem is van már egy több éves kapcsolatom.

Pont a párom mutatott be minket egymásnak a sráccal, mivel ők barátok.

Váltottunk pár szót, mondta, hogy nagyon szép vagyok, de ennyi.

A párom mondta, meghívta őket hozzánk (feleségestől, babástól) egy hétvégére.

Sose szeretnék vele még egyszer találkozni, így sem megy ki a fejemből.

Most akkor hogy fogom elviselni, ha még 2 napot egy légtérben is kell lennem vele, és úgy kell tennem, mintha nem is tetszene?


2015. dec. 14. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet nem szerettél bele, csak vonzalom van.

Annak meg ép ésszel ellen lehet állni, bár nehéz:-)

2015. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Tegnap te tetted ki ezt a kèrdést abban a formàban,hogy bunkòsàg volt-e beszòlnod a pasidnak,hogy ha àtjönnek,te képtelen vagy otthon maradni a csòka miatt? Ìgy utòlag erre vàlaszolva igen,oltàri bunkôsàg volt.

Ha te azt gondolod,hogy első làtàsra beleszerettél valakibe,akkor fogalmad sincs,mi az a szerelem és nem tudsz különbséget tenni vonzalom és szerelem között.

2015. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez vonzalom, működött a kémia kettőtök között. Ennek ellen lehet állni, bár tény, hogy jobb, ha nem találkoztok.Én hasonló helyzetben elmondtam a férjemnek a szitut, és így megoldottuk, hogy ne találkozzam az illetővel.

De azt sem értem, hogy a házas pasi miért mondta neked, hogy nagyon szép vagy. Szerintem erre nem feltétlen volt szükség...

2015. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!