Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan érzem magam kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam kellemetlenül? L/19

Figyelt kérdés

Egy srác már jó ideje belém van esve, kedves de én egyáltalán nem vonzódom hozzá és már többször megmondtam neki, hogy én nem tudok úgy gondolni rá.

Folyton próbálkozik, most pár hónapja azt mondja, hogy már nem tetszem neki de folyton hívna el, hogy kettesben menjünk, meg mindig hív bulizni is (több emberrel megyünk ha megyünk) és ha elmegyek akkor kiakad ha mással is foglalkozom.

Mostanában inkább kerülöm mert kellemetlenül érzem magam vele, de nem mondhatom neki, hogy nem akarok a barátja lenni mert az összes barátomnak a barátja.

Szerintetek mot kéne csinálnom?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2015. dec. 21. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Lassan építsd le. Ha kiakad ne foglalkozz vele ne lássa h zavarba hoz a hisztiével.Legyél kimért és távolságtartó.
2015. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
" de nem mondhatom neki, hogy nem akarok a barátja lenni mert az összes barátomnak a barátja. " No ezt gondold csak át ujra.
2015. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért foglalkozik még mindig veled, mert nem elég határozottan utasítottad el. Azt, hogy valamit többször mondasz neki, az nem egyenlő azzal, hogy az agyáig is el fog jutni.

Ilyenkor csak egy mód van rá, durván és határozottan azt mondani neki, hogy pl. figy, szállj le rólam, hagyj békén, mert már irritálló vagy és idegesít a jelenléted.

Az meg egyáltalán ne érdekeljen, hogy a haverjaid haverja, és, kit érdekel?

2015. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!