Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerb barátnőm van fél éve de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerb barátnőm van fél éve de óvva intenek tőle miért?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy Szerb lánnyal. De minden ismerősöm aszt mondja nagyon vigyázzak. Mire gondolhatnak.

2015. dec. 30. 19:32
 1/5 RRR ***** válasza:
100%

ha megcsalod,bántod,kidobod

csomót kötnek a farkadra jó esetben

2015. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ismered a szerb történelmet? Ha nem, akkor járj utána egy kicsit. Nehogy félre érts, én sem szeretem a sztereotipizálást, nekem az egyik legjobb barátnőm román(külföldön élek),de sok ember viszont ez alapján ítél meg embereket, ami szerintem nagyon gáz. Az tény, hogy a múltban a szerbek (EGY RÉSZE PERSZE) elég durva dolgokat műveltek, de ettől még az egyszerű civileket nem kéne ugyanabba a skatulyába tenni. Lehet, hogy nem ez az indok, amiért az ismerőseid ezt szóvá tették, csak egy ötlet a részemről, hogy ez is benne lehet a pakliban. Amúgy meg ne foglalkozz velük. :)
2015. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
Én gondolkodtam rajta,hogy kéne egy szerb feleség,ha jön a 3. vh. mindenképp mákom legyen...de szerintem ne aggódj,ez hülyeség :D
2015. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok ember azt hiszi, hogy a szerbek utálják a magyarokat, miközben manapság már semmi bajuk velünk. Ha a mondjuk Belgrád utcáin valaki kérdezgetné a helyieket, hogy melyik népet utálják, kb mind azt mondaná, hogy az albánokat.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak: igen vigyázni kell, mert a vegyes nemzetiségű kapcsolat több megoldandó bonyodalommal járhat. Eleinte még nem annyira, de ha komolyabbra fordul a dolog, akkor sok megoldandó feladatot fog okozni. Például melyik országban éljetek később, milyen identitása legyen a gyerekeknek stb.

2015. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Atogá0118 válasza:
100%
Vajdasági vagy, igaz? Akkor ismerned kéne a dolgok állását. Vannak sztereotípiák. A szerb nők és férfiak temperamentumosabbak hozzánk viszonyítva. Ezt sokszor veheted negatív értelemben. A férfiakra jellemző továbbá a túlzott féltékenység. Hogy is mondjam.. Ha van egy barátnőjük, erős túlzással, igaz, de már-már a tulajdonuknak tartják őket. Amire számíthatsz a kapcsolatotok során, hogy el fogsz "szerbesedni". Tisztelet a kivételnek, de a szerbek nem hajlandóak nyelvet tanulni egy kapcsolat kedvéért. Legyen szó párkapcsolatról, vagy házasságról, mindig a magyar fog szerbre váltani, és nem fordítva. Aztán persze jön a gyerek, aki szintén inkább szerbnek vallja magát, stb... Ne fogj szavamon, mivel ez nem vonatkozik minden egyes személyre. Amiket írtam, meg is éltem. Nem személyesen, de rokonok, barátok, barátnők által, nagyon is. :)
2015. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!