Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még mindig szeretem? Van még esély? Milyen jelek utalhatnak arra h még ő is szeret?

Figyelt kérdés

Volt páromat még mindig szeretem.Kéthonap után ujra beszélgetünk de nem mindennap.

Ő kezdett el keresni engem.Tudja h még szeretem őt.Multkor is én nem kerestem ő írt rám.Mondtam neki jó lenne ujra kezdeni gondolja végig azóta nem jött rá válasz.Tegnap írta h szarul van biztattam h kitartás meg köszönte h érdeklődök hogy van és mondta jol esik neki.


2016. jan. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne várj rá és akkor lehet jönni fog,vagy ő vagy más!
2016. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma kaptam egy rossz hírt.

Meg írtam neki.

És ah én őt ő is engem biztatott.

És h bármi van tartsak ki

És arra kér nagyon h vigyázak magamra és egy szívecskét küldött.Most vagy tényleg aggodik értem.

Vagy csak azért volt ez mert én is segítettem neki.

2016. jan. 5. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam, mint te nemrég. Én úgy döntöttem, hogy várok rá, aztán kiderült, hogy értelmetlen volt, csak szimpla kötődés volt köztünk, hisz azért a párom volt érdekeltük egymást, aztán rá 3 hónapra jött valaki más akivel elfelejthettem. Itt inkább azon gondolkozz el, hogy mi miatt mentek szét, hogy a hibákat helyre lehet-e hozni, el lehet-e felejteni, ha nem akkor lépj tovább. Minden jót neked és ügyesen mérlegelj.
2016. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mentünk szét mert kevés időt szánt rám olyan volt h volt is barátnőm meg nem is.Tegnap írta h csak annyit kér vigyázak magamra és tartsak ki mert anyukám korházba került.Vagy csupán kedveségből v azért mert én is mellette voltam vagy valahol még szeret.
2016. jan. 6. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!