Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzéketlenül viselkedtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlenül viselkedtem, pokolian érzem magam, nagyon fáj, most mindent tönkretettem?

Figyelt kérdés

én 29f, ő 21l.

Egy érzéketlen, megszólalással csúnyán tönkretettem egy ismerkedésből, éppen csak bimbódzni kezdő kapcsolatot. Meg lehet még menteni? Van rá esély, hogy visszajussak ugyan arra a pontra ahonnan lezuhantam?


Pokoli, fájdalmas az érzés, hogy fájdalmat okoztam neki, egy buta és meggondolatlan megszólalással megfojtottam az éppen csak felébredt érzéseit. Undorodom magamtól. Ha tehetném visszaforgatnám az időt immár sokkal tisztábban látva a dolgokat és mindent másképp mondanék. Szeretni akarom őt, de sajnos ez történt.



2016. jan. 3. 17:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek.
2016. jan. 3. 18:28
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig nem értem.

Sokat leveleztetek a lánnyal, ő megírta, hogy minden üzenetet megőrzött, amit küldtél neki, erre te azt írtad, hogy maradjon köztetek minden, mert nem kockáztatnál. De miért kockáztatnál? Szégyelled a lányt? Titokban akarod tartani a kapcsolatot?

Ne haragudj, de addig nem lehet segítni, amíg ilyn zavaros az egész.

2016. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Miben tudnánk segíteni?

Meg leírtad a kettőtök közti szóváltást a csúnya megszólalásoddal együtt, de én bevallom, nem értem, mi volt ebben olyan nagyon bántó. Lehet, hülye vagyok, lehet, hogy hiányzik a szövegkörnyezet, nem tudom.

2016. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nagy bántás nincs abban amit leírtál. Nem igazán értem az egészet.
2016. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Most megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok a hülye, mert más sem érti.

Segítenénk, de akkor PONTOSAN min haragudott meg a lány? Mi az, ami nem tetszik neki abban amit írtál? Mivel bántottad meg?

Egyébként meg a bocsánatkérésen kívül nem tudsz mást tenni, ha annyira hajthatatlan akkor jobb ha tovább lépsz.

2016. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én sem vágom. Megőrzi a leveleidet. OK. Nyilván nála vannak és a te telefonodban/gépeden. Mit kell itt őrizni? Van valaki aki kilesné hogy miket levelezgetsz?
2016. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

"Van valaki aki kilesné hogy miket levelezgetsz?"


Lehet, nem tudom.

2016. jan. 3. 19:59
 18/32 A kérdező kommentje:

PONTOSAN:


Egyszer kifogásolhatónak tartottam a baráti körét. Most is feljött ez a téma:


"én-Te is ott leszel? Kezeskedsz a barátaid felől?



én-Hagyjuk az előző kérdést, megbízom a kedves barátaidban.


én-Biztos vagyok benne, hogy jó fejek."


Ekkor beütött a baj, és borult minden.

2016. jan. 3. 20:03
 19/32 A kérdező kommentje:
Nagyon bánom, hogy ezt mondtam neki a barátaival kapcsolatban.
2016. jan. 3. 20:05
 20/32 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én még mindig nem értem.. :DD
2016. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!