Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Szerintetek? Vissza mennyek hozzá vagy ne?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon jól megvoltunk persze megtörtént aminek meg is kell nagyon szeretett velem lenni minden napossá vált ,hogy nálam aludt egy pár napja láttam rajta ,hogy valami probléma van és leültünk beszélni. Válasza: ő nem tudott belém szerelmesnek lenni és nem szeretne velem kiszúrni de sehogysem akar elveszteni mert szeret nagyon. Azóta hívkál ,hogy találkozzunk. De nekem szarabb így mivel fülog szerelmes voltam és még vagyok belé... És nem jó így látni hogyan tudnám vissza szerezni ? 3-4 hónapja vagyunk együtt és 29 éves fiu vagyok

2016. jan. 7. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Először, 29 évesen nem fiú vagy.

Másodszor, a lány simán lehet összezavarodva és lehet még belőle akármi. Ha ő nem zárkózik el attól, hogy együtt legyetek úgy, hogy nem szerelmes, miközben te meg igen akkor harcolj érte és maradj vele mert még az is lehet, hogy az csak nincs is vele tisztában.

Ha meg ellököd magadtól ennyiért akkor egész életedben bánni fogod.

2016. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!