Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm és már 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm és már 2 éve járunk. Már nincs semmi új a kapcsolatunkban és nincs értelme együtt maradnunk, de mindketten szeretjük egymást, és nem tudnánk egymás nékül élni. De együtt sem! Nem tudom mi tévő legyek. Ha valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az egyiknek kell a rossznak lenni, és minden kapcsolatot megszakítotok egymással. Fájdalmas lesz, de ez a helyes út.
2010. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Ezeket meg lehet oldani, ha elég erős a kötődés és a szerelem. Nekem is komoly kapcsolatom van, sokszor voltak hullámvölgyek meg jó szakaszok, de mi mindig megoldottuk. Megbeszéltünk mindent őszintén. Elmentünk a régi helyekre, ahol az első időkben voltunk:)

Ha szeretitek egymást, akkor biztosan meg lehet menteni a kapcsolatot. Esetleg a szexben is lehet újításokat, meglephetnéd a bnődet vmivel: pl. gyertyafényes vacsi, szeretkezés holdfényben. Mi is ilyenekkel dobtuk fel a kapcsolatot. Persze ez csak az egyik fele. A másik dolog hogy elmentünk sétálgatni, sokat hülyültünk:) És eddig mindig megoldódott a problémánk:) Amúgy neki én vagyok az első barátnője, nekem már volt több pasim, de igazából egyik sem komoly. Vele több, mint 1 éve vagyunk együtt. Már tervezzük a közös jövőt. Szerinte az a legjobb a kapcsolatunkban, hogy őszintén elmondjuk a problémákat, meg hogy mi zavarja a másikat, időnként meglepjük 1mást apróságokkal, 1-1 újítással:) És közösen minden akadályt le tudunk győzni (pedig rengeteg van: szülei kollégiumba akarják iratni..stb..:S )

Sok sikert! 19L

2010. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
előzö vok:D írd le lécci hogy mit gondolsz arról amit írtam:D 19L
2010. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznosnak tartom a válaszod köszönöm szépen! csak ötletem nincs hogy mivel dobhatnám fel a szexet... a vacsora mellékes mert 16/f vagyok és szülője ott van meg stb. a régi helyekkel az a gáz hogy nem volt olyan:S ha tudnál tippeket még adni akkor szívesen olvasom:)
2010. márc. 24. 18:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia:)

Jah, értem. Azt hittem idősebbek vagytok:) Szeretkezés volt már? Ha volt, akkor lehetne abban újításokat:) Ha nem voltak régi helyek, ahova mentetek,akkor elmehetnétek étterembe, moziba, táncolni. Hidd el ezek új élmények lesznek és nagyon jót tesznek a kapcsolatnak:) Legyél kreatív és szerintem harcolj a kapcsolatért, ha szereted a lányt:) Persze ez rajta is múlik. De sztem ha kitartóak vagytok, akkor biztos hogy megmenthető a kapcsolat:)

*tegnapi 19L vagyok:D

2010. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocsi félreolvastam:D Szal. volt már szex:D

Nincs olyan dolog amit a bnőd szeretne és még nem csináltátok? Ha van akkor meglephetnéd vele:) Vegyél neki virágot!

Sok sikert!!!

Majd írj hogy mi lett, kíváncsi vagyok:) újra 19L

2010. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia! A vacsora pénz hiányában hanyagolható... majd nyáron horvátországba... fogalmam sincs milyen helyekre lehetne menni táncolni... disco kizárt dolog... moziban már voltunk az sajna nem valami új... a szexben meg nem tudom mi újat lehetne:D (gondoltam már a vibrációs gyűrűre) az szerinted feldobná?
2010. márc. 25. 14:42
 8/13 A kérdező kommentje:
meg pizzázóra lenne pénz de az nem túlzottan romantikus:D
2010. márc. 25. 14:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy feldobná:D Amit mindketten élveztek és benne vagytok, az mind jó:P A pizzázó is jó dolog:P Állatkert? Az nem drága. Mi is voltunk ott a szerelmemmel:) És tök jó volt.:D Napokig volt témánk:D
2010. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

én nemrég ajánlottam pont az állatkertet... én imádom de ő nem szeretné...arra gondoltam hogy van itt egy étterem és egyik nap bemennék foglaltatnék asztalt és megkérném hogy tegyen egy gyertyát középre valaki időre...és mikor odaérkeznénk akkor ott lenne az asztal gyertyával:D

remélem megoldható+ pizza:D talán nem lesz olyan vészes árban

2010. márc. 26. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!