Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 es fel ev utan szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 es fel ev utan szakitott velem, par napra ra facebookon lattam kapcsolatban van, ennyit jelentett neki 4 es fel ev? Also kerdes velemenyeire kivancsibb lennek!

Figyelt kérdés
Azert szakitott velem, mert itthon voltam szuelimnel, es nem az adott idopontban mentem vissza. Illetve, mondtam, hogy kezd elegem lenni abbol, hogy fontosabb szamara az, hogy elszivjon egy zold cigit, minthogy megvasarolja azt, ami a kozos eletunkhoz szukseges, itt minden napi dolgokrol van szo. Azt mondta, hogy csak egy potlek voltam neki, mar regota nem szeret, es hogy en csak vitazni tudok, hogy normalis eletet eljunk... Megalazott, lecserelte a szamat, azzal az indokkal, hogy veletlenul sem tudjam hivni, letorolt a kozossegi oldalakrol. De nem titltott le, es 2 napra ra hogy elhoztam a cuccaim, kapcsolatban volt facebookon, amit lerejtett az osszes csalsdtagom elol. Eltelt egy het, es elkezdett a baratnomre irni, hogy beszelni akar vele, de nem fontos inkabb, ne haragudjon, hogy zavarta. Masnap a hugomra irt ra, hogy beszelni aksr vele, de ne mondja el nekem. Aztan vegul is ott is meggondolta magat es elnezest kert, hogy zavarta.. Mit akarhat? Szorakozik velem? Ott az uj baratnoje, azt mondta engem mar nem szeret, en megakartam oldani, de amikor tudta, hogy biztosra kell masnak, akkor megalazott, lerazott... Akkor most egy het elteltevel, miert keresi a barataimat?

2016. febr. 12. 09:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy gondolom, hogy akkor nem kell gyavanak lenni, ha akar valamit, akkor kereseen, ha nem, akkor meg feleslegesen ne zaklasson fel...nem is akarok tobbet rola hallani, semmit, eleget kaptam tole ahhoz, hogy tudjam, en voltam az idiota, hogy hittem az ures szavainak ennyi idon keresztul!!! Lezartuk, reszemrol fokent levan zarva, o telszamot is cserelt, letorolt, ezert nem is ertem ezeket az irogatasait... Foleg, hogy van is mar parja. De biztos nem meselgeti el ezt az uj kedvesenek, nem is erdekel, csak tenyleg szakadjon le vegre rolam.... Ha mar o alazott meg, o latta igy jobbnak, sot o mondta hogy nem akar semmit tudni rolam! Erre meg is?? Azt sem tudja szerintem mit akar az elettol!!!
2016. febr. 12. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!