Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem arra, hogy az Elittárs.hu-n vagy a Love.hu-n találjam meg a szerelmet, ha konzervatív gondolkodású vagyok és inkább otthonülő?

Figyelt kérdés
Sajnos már egy éve vagyok fent az Elittárson, de eddig egyetlen lánnyal találkoztam, akit inkább nem szeretnék minősíteni. A Love.hu nem igazán tetszik. Hol lehet az a társkereső, ahol nem azt látom, hogy nagy társasági ember és minden oldalról szelfizi magát? Mit ajánlotok?
2016. febr. 14. 11:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
Én is inkább otthonülő típus vagyok. Én csak a randivonalon vagyok fent már kb fél éve, múlt héten jött össze az első randi egy szintén visszafogottabb lánnyal. A randivonalat tudom ajánlani én meg vagyok vele elégedve
2016. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Scream85 ***** válasza:

Én a Love.hu-n ismertem meg a mostani párom.

Már 6 és fél éve együtt vagyunk :)

Amúgy én is ilyen visszahúzódóbb típus vagyok sajnos :(


30/F

2016. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért sajnos? Szerintem az ember nem kitalálja magát, hiszen akkor gyorsan lehullana az álarc. A Love.hu-n azt tapasztalom, hogy tele van csak és kizárólag szexuális kalandokat kereső nőkkel. Az Elittárson karrieristák, a nagy társaságot szeretik. Mintha egymásról másolnának.
2016. febr. 14. 12:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Társkeresőn csak akkor érdemes próbálkoznod férfiként, ha nagyon jól nézel ki.
2016. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem nézek nagyon jól ki. De vajon másként van-e ez a való életben? Szerintem ott is csak akkor érdemes próbálkozni.
2016. febr. 14. 12:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Átlag alatti kinézettel a való életben se lehet nőd, de társkeresőn még magasabban van a mérce.
2016. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez egy túláltalánosítás. A társkeresőn miért lenne magasabban a mérce? Épp hogy olyanok keresnek ott, akik a való életben nem találnak társat valamilyen okokból adódóan.
2016. febr. 14. 13:09
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én badoon találtam meg a páromat. Átlagos kinézetem van, ő is az, amúgy sem eseteim a szépfiúk. :D Sok idiótát fogtam ki, egy év múlva találtam rá, és mindenért kárpótol. Hasonlóan visszahúzódóak vagyunk mindketten. Teljesen olyan, mint én, csak férfiban. :) Vannak rossz tulajdonságai, ahogy nekem is, de ezekkel együtt szerethető. :)

Inkább szerencse, mint kinézet kérdése az egész.

2016. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"A társkeresőn miért lenne magasabban a mérce? Épp hogy olyanok keresnek ott, akik a való életben nem találnak társat valamilyen okokból adódóan."

Ha egy nő nem talál társat, az éppen azért van, mert túl válogatós.

2016. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

"Ha egy nő nem talál társat, az éppen azért van, mert túl válogatós."


Talán nem véletlenül. :D Rengeteg idióta van, és mindenkinek megvan a joga, hogy olyan párja legyen, akivel jól érzi magát. Senkinek sem kötelessége beérni bárkivel is. :)

2016. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!