Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy gondolom nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom nem létezik szerelem. Szerintem sok ember összekeveri mas erzelmekkel, vagy lehet csak en vagyok igy ezzel de kifejtem bővebben, valamibe van igazam?

Figyelt kérdés

Azon elmélkedik h szerintem nem létezik szerelem

Mármint h sokan összekeverik mindennel

Es en is észrevettem magamon h nincs nem létezik

Egyszerűen van olyan h :

-valakivel nagyon jol érzed magad egy hullamhossz boldog vagy de semmi se tart örökké belul egy ido után nem érzed azt vágysz valamire de magad se tudod mire, vagy :

-tudod h nem kaphatod meg mert neki uj csaja van de megis őrülten vágysz ra, de ha ő hajtana rad ujra en visszavonulót fújnék gyorsan es egybol nem is éreznem h ugy kell nekem..

-akkor sokszor fellángolás van h oda vagy a hangjaert, viselkedes, annyira tetszik mindene, gondolkozasa , eletvitele..

- olyan is van h valaki azt hozza ki belőled h szenvedélyes leszel, féltékeny ra, összevesztek majd alig várjatok h kibekuljetek.. Kozbe taktikázol vele

Szoval minden ember mást hoz ki belőlem es nem is tudom melyik érzés volt eddig ami annyira fontos volt nekem



2016. febr. 18. 00:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Létezik, csak te még nem jutottál el addig soha, hogy szerelmes legyél.

Amiről te írsz, az a kezdeti rajongás, idealizálás időszaka. Én ezt nem nevezném szerelemnek (bár fiatalon még inkább ez jelenti a szerelmet).

Számomra a szerelem az, amikor már eléggé ismerem a másikat ahhoz, hogy tudjam, hogy számomra ő az igazán fontos, nem pótolható mással. Akivel erős a kötődés és a szenvedély, az összetartozás érzése. Számomra ez a szerelem.

2016. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
22eves vagyok, es ugy éreztem h voltam mar "szerelmes" de utólag bele gondolva szerintem csak egy ideig tartó boldogság volt. De mindenki másnak könyveli el az érzést ez jött le kommentek alapján:)
2016. febr. 18. 12:52
 13/15 anonim ***** válasza:

A szerelem ott kezdődik, hogy azt se tudod mi van veled. Majd csak később válik világossá, hogy na, ez már az, és ilyen leírhatatlan, vagyis leírhatod, "szeretlek", de csak az érti, aki benne van. Jelentését a szónak tudod, de nem ismered, ami félelmetes, hátborzongató érzés és egyszerre boldog, de sajnos ugyan úgy ez az érzés tud a legboldogtalanabbá is tenni!


Velem is megtörtént, olyan 6 hónapja kezdődött. De nagyon bebonyolult az egész. Házas vagyok már 5 éve, 2 gyerek, és tessék. Nagyon nem akartam ezt, de ilyenkor nem tudsz mit tenni, csak vársz, az a legrosszabb. Szép lassan estünk egymásba. Első csók után nem tudtam enni és aludni egyszerüen két hétig, akkor még nem tudtam, hogy mi ez. Aztán szép lassan leesett. 26 éves fiú létemre beleestem egy 6 évvel idősebb nőbe, de úgy, hogy ő kapcsolatban, én meg családban élek. Soha, de soha nem gondoltam volna, hogy ilyen van, létezik, na jó, de hogy velem, azt hittem boldog vagyok...


Ma már semmit nem akarok, csak vele lenni, kényeztetni, szeretgetni, ölegetni, a tenyeremen akarom hordozni, önzetlenül minden megadni neki, még az életemet is. Ez a szerelem! De sajnos nem lehet...


Ez most jól esett, hogy kiírtam magamból.

2016. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó ilyen velem is volt már hogy teljesen oda voltam és minden boldogsággal töltött el mert tudtam hogy van nekem es h mennyire szeretem minden porcikajat, de ez tartott fél-1évig aztán lecsillapodott ezaz egesz:)
2016. máj. 2. 10:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, és azt minek nevezed? Akkor azt mien érzelmekkel keverted össze?


Semmi nem tart örökké, és soha ne éld bele magad semmibe!

2016. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!