Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolat, de elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat, de elkezdtem valamit érezni? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

2x feküdtünk csak le,de valamit elkezdtem iránta érezni, pedig nem is ismerem. Folyton rajta gondolkozom és vele akarnék lenni, de NEM a szex miatt. De összejönni nem akarnék vele, és ő sem velem. Kijelentette,hogy csak összejárunk... Mit tegyek hogy elmúljon az érzés ? Magam sem tudom mit érzek, de elkezdtem valamit iránta.. Egyre jobban érdekel,stb


20/L



2016. febr. 21. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Ha a szex ennyire hiányzik, simán találhattál volna a több ezer nyálverő között olyant, aki még csak nem is tetszik neked emberileg, ő viszont (teszem azt) abba is belemegy, hogy csak kinyalhat, csak hogy legalább szóba állj vele. Az ilyent magadban akár még utálhatod és lenézheted is, viszont garantáltan nem szeretsz bele. Kiszolgál szépen, aztán koccoljon le gyorsan, minden alkalommal."


Szerencsére nem mindenkinél természetes vagy egyáltalán opcionális, hogy tárgyként tekintsen egy másik emberre.

2016. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11.: Miért, szerinted egy szexkapcsolat miről szól???

Ahol ha érzelmek is vannak, az csak a bonyodalmakat okozza??

Nem is szarkasztikus akartam lenni, -- egészen egyszerűen, azt mondom, ha már valaki felvállaltan csak a szex miatt van valakivel, akkor legalább csinálja rendesen.

2016. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!