Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatban fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban fontos, hogy legyen a fiúnak kocsija? Melyik verzió tetszik jobban a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy van egy 23 éves srác, van állása, de rosszul keres ezért csak egy 20 éves suzuki swiftre tudott összekaparni pénzt. Vagy van egy ugyanennyi idős srác, jó állással, de fukar ember ezért a szülei kocsiját kéri el néha napján, ami jóval márkásabb (merci, bmw, audi, stb).

Melyikkel randiztok szivesebben?

Ne álszenteskedjetek, ez egy anomin oldal épp azért, hogy őszintén elmondhassátok azt, amit névvel esetleg nem tennétek.


2016. márc. 3. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vőlegényem nem is vezet, nincs is kocsija se neki, se a szüleinek :D. Szóval nekem aztán mindegy.


Az amúgy nem szokott neke szimpatikus lenni, amikor vki más dolgával villog. Ha a Suzuki nem vállalhatatlanul néz ki (épp szétesőben stb.), akkor inkább az.

2016. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ott akad meg a történet, hogy fukar a srác.

Én elég nagyvonalú vagyok miden kapcsolatomban, zavar, ha a párom nem ilyen.

Jelenleg egy szegény és fukar fiúval járok, ilyen a szerelem. :D

2016. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!