Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiába reménykedek, nem fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába reménykedek, nem fogja elhagyni?

Figyelt kérdés
Együtt van gyerekei anyjával, sose ígért semmit, de érzem, hogy nem őt szereti. A korkülönbség se kevés köztünk, de ha velem van, tudom hogy együtt kell lennünk, és szerintem ő is így érzi.
2016. márc. 9. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Hát a szeretőknek ez jut osztályrészül. A családja az első, 1000X el lett mondva itt is. Tökmindegy,h mit kamuzik a feleségről, kívülről fújja mindenki, h nem jó már vele az ágyban, nem is szexelnek, te sokkal jobb csaj vagy, stb, stb, mégis azzal a nővel él együtt, mégis vele karácsonyozik, nyaral, hétvégézik, te meg szerető gubbasztasz évekig egyedül és várod, h mikor válik el. A kezedet se fogja meg az utcán, sőt ki se lép veled az utcára nyilvánosan, csak elbújtok valahová, ott megke.fél, aztán szedi a sátorfáját és megy haza a családjához. Nem fog veled aludni.


Persze, reménykedj csak tovább :D

2016. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem pont így van. elmegy velem bárhova, amikor tud velem alszik, és nem tudom mi van a feleségével, nem is jön szóba köztünk a téma, ha velem van akkor csak rám koncentrál.
2016. márc. 9. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Picit naívnak tűnsz... Beszéltél már vele erről? Biztos hogy szeretnél egy családot szétrombolni? Mióta tart ez a kapcsolat?


Várni, reménykedni mindig lehet, csak sok esetben nem érdemes, vagy inkább még rosszabb is, mert akkor az csak megköt és nem tudsz továbblépni, ráadásul egyre mélyebbre süllyedsz érzelmileg, és megsérülsz...

2016. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Te belementél ebbe a felállásba...

Tudod, amikor társkeresőn ismerkedtem, akkor sorra győzködtek házas pasik, hogy milyen jól járnék velük. Én pedig elmondtam, hogy ok, ha tudja garantálni, hogy bármikor felhívhatom sunnyogás nélkül, ha el tudunk menni nyáron egy hétre együtt nyaralni, ha velem tölti az ünnepeket is, akkor tárgyalhatunk. Mert nekem egyedülállóként ezekre van lehetőségem és igényem is.

Érdekes módon hirtelen mind visszakozott...


Valójában a házas, szeretőt tartó férfiaknak baromi kényelmes ez a helyzet, ahogy az is, hogy ezt két nő is eltűri nekik.

2016. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

24 vagyok, ő 38. Nem beszéltem vele erről, pont azért mert nem szeretném tönkretenni a családja életét. De látom rajta, hogy csak a gyerek miatt megy haza, az az összetartó erő (ami persze hatalmas erő).

Nem is szeretnék tőle ilyet kérni, csak lassan akkor tényleg ki kell lépnem ebből a kapcsolatból, mert egyre fájdalmasabb lesz. De ha bármi remény van rá, akkor megéri várni rá.

2016. márc. 9. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

nem vagyok ennyire negativ, mint az előttem szolok - annak ellenére, hogy én is voltam haramdik, persze nem szeretőként, csak kölcsönösen plátoian és nem tudtam rola, hogy van kapcsolata, honapok után elég csunyán derült ki , és nem hagyta ott, azota se - de az ilyen helyzetek az esetek többségében rosszul sülnek el. ha elakarod kerülni ,hogy életre szolo tüske és megbántottság maradjon benned és hogy áldozattá válj, kérdezz rá nyiltan. te is tudod, más megoldás nincs. akar tőled vmit vagy sem , fel akar vállalni vagy sem, van-e bátorsága kilépni a kapcsolatábol vagy sem. addig pedig nem kell vele randizni, mig nem ad ezekre választ. a tettek beszélnek, nem az elsunnyogott lopott orákra kell alapozni. ha ő olyan gyáva, hogy nem hozza fel magátol ezt a témát neked, hogy tiszta legyen , mit is akar, akkor neked muszáj bátornak lenned. vagy hagyod a fenébe- de gondolom, ez nem menne, mert kötődsz hozzá.


olyan házasságot is ismerek, ahol 20 év után váltak el, de már 5-6 év után csalta mindenkivel a férj a feleséget,aztán 13 év után a nő szerelmes lett egy szintén házas,kisgyerekes pasiba. a házas pasi elvált a nő miatt, a nő meg gyávaságbol visszatáncolt az utolso pillanatban a féreg férjéhez, mondván, hogy megmentik a házasságukat.persze nem sikerült, még 5-6 évet vettek el a másik életéből feleslegesen és végül nagy sokára elváltak. igy mindenki rosszul járt, a nő 50 évesen egyedül maradt, aki meg elvált miatta, annak sintén tönkrement a házassága, a gyerek csonkacsaládban nő fel. persze lehet,hogy ők jártak a legjobban, mert legalább nem huzták még egymá agyát 10 évig és lehet, azota boldogok lettek mással, nem tudom. de ez teljesen tipikus sztori az ilyen szerelmi sokszögekben. egyébként a szereplők mint értelmiségi emberek,amikor ezek történtek, már akkor is 30-40 körüliek voltak, mégsem volt annyi agyuk, hogy okosan, bölcsen, koruknak megfelelően kezeljék a problémákat.

2016. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
hát pedig beszélni kéne rola, szerinted ha a szőnyeg alá söpörjük, az az intelligens hozzáállás ? na ne... a gyerek téma egyszerre nehéz dolog és egyszerre nem. az az igazság, hogy általában még jobban meg is sinyli a gyerek, ha a szülők szeretetlenségben , muszájbol maradnak együtt, nehogy megbélyegezze őket a társadalom, hogy elvált emberek, meg hogy a gyerek csonkacsaládbol jön.. pedig inkább legyen meg a társadalmi bélyeg, mint az elfojott sérelmek, amik szép lassan egyra nagyobbak lesznek és megfojták az embert, boldogtalanná teszik, konfliktusokat generálnak. a gyerek meg továbviszi ezeket a mintákat a saját kapcsolataiba, esetleg önbizalomhiányos, lelkisérült lesz.
2016. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudja, de meg kellene beszélnetek, mert ez az állapot így sehogyan sem jó.

Nekem nős férfi mindig tabu volt és nem leszek szerető, de sajnos úgy alakult, hogy olyanban találtam meg a számomra tökéleteset, akinek van barátnője (nem nős). És még így is van, aki megkövezne. Nem akarok szétbombázni egy kapcsolatot, de senkivel nem éreztem még így, és senki nem bánt még velem így, ahogyan ő. Úgyhogy akármit szólnának mások, ha esély lenne rá, hogy összejöjjünk, nem lökném el magamtól. Pótkerék viszont nem leszek.

2016. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

megint én : segiteni akarok neked, mert jártam a cipődben és lelkisérült lettem miatta évekre. még egyszer kihangsulyozom : egy dolgot tehetsz,ami kiut ebből a helyzetből, a sakradra állsz és megkérdezet tőle ezeket. nem tőlünk ,vadidegenektől a neten, hanem a célszemélytől. lehet, hogy ott hagyja, mehet nem. de a lehető legrosszabb hozzáállás, hogy ilyenket irsz, hogy "reménykedj-e, higyj-e, bizz-e". nem szabad reménykedni, választás elé kell állitani.

én reménykedtem és tönkre tettek, aztán a következő alakulo kapcsoaltaimba is átvittem a sértettség, önbizalomhiány generálta problémákat, és még nagyobbat szivtam. addig kaptam ezeket, amig fel nem oldottam az elfojtott blokkjaimat, át nem értékeltem az eseményeket. saját magaddal szursz ki és áldozattá teszed saját magad, ha ezt folytatod. ők majd élik tovább a világukat boldogan vagy kevésbé boldogan, de áldozati szerepek nélkül, te meg a béka feneke alá kerülsz és éveket veszel el a saját életedből miattuk. teljesen feleslegesen. ugyanolyan értékes ember vagy te is, mint a mostani párja, nem te tehetsz rola, ha ő egy meghunyászkodo pasi és nme te tehetsz az elromlott háasságukrol. ezért nme neked kell szenvedned. viszont ha hagyod magad, arrol csak te tehetsz.

2016. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp beszélj vele, hogy mégis mik a tervei veletek, egyáltalán vannak e. Csakhogy tudd. Mert igen, könnyű azt mondani hogy lépj ki, meg lehet neked is könnyebb, jobb ha fogod magad és lezárod, de talán jobb ha ezt úgy teszed, hogy legalább tisztán látod a helyzeted.


Vagy nem tudom másokkal hogy van, velem mindig őszinték voltak a szeretők, sose hitegettek azzal hogy elhagyják miattam a párjukat. Ez rosszul esett, de becsültem/bwcsülöm az őszinteséget. Igazán bajba csak akkor kerültem amikor tudtam hogy a másik sem tudja mit akar. Ekkor pedig beszéltek a tettek...


Beszélj vele, azután dönts. De így ne csináld sokáig, hogy nem tudod ő hogy érez, mit gondol, mert esetleg csak magadat ringatod veszélyesen hiú reményekbe.

2016. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!