Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te képes lennél mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te képes lennél mindent feladni a szerelmedért? (Eddig életed, munka, lakhely, vallás, nézet)

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ezzel megsemmisülnék az, az ellenállhatatlan, csodálatos emberi lény lenni, aki most vagyok.
2016. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem.

A lakhely nyilván fixálódna egy idő után, hogy akkor kinél is lakjunk, de alapból nem tervezek hatalmas távolságot , így egy max fél órás utazás egyikünknek beleférne.

2016. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem, azzal nem lennék önmagam. Soha semmit nem adok fel senkiért, csak akkor, ha én magam miatt önként akarok ezen változtatni.
2016. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Lakhely és munka még szóba jöhetne. Az eddigi életem is, ha cserébe egy potenciálisan jobbat kapok. A vallás (nem létező nálam) illetve a világnézet kérdéseiben viszont egyáltalán nem lennék hajlandó megalkudni. Ha elmegyek egy arab országba, akkor persze, eltakarom a vállam egy kendővel, mert tiszteletben tartom az ő kultúrájukat, de ha oda kellene költöznöm, akkor igen hamar megköveznének, mert nem tudnék azonosulni is velük, főleg nem egy életen át. Az nagyon hamar a szerelem rovására menne, ha tulajdonképpeni önmagamat kellene feladnom azért, hogy együtt legyünk. És akkor már felmerül a kérdés, hogy igaz szerelem-e az, amiben nekem teljesen fel kell áldoznom önmagam a másik kedvéért. Én az ilyet inkább kihasználó, abuzív kapcsolatnak hívom, de ez én vagyok. Túl "libsi" az ilyen kérdésekhez :D
2016. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Csak a céljaimért lennék képes feladni ezeket. Bár ebben az esetben azért módosítanám a zárójelben lévő dolgokat.


Szerelmemért nem adnék fel mindent, mert nem erről szól egy párkapcsolat.

2016. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#1 *megszűnnék
2016. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Eddigi élet - igen

munka - igen

(foglalkozás - nem)

lakhely - igen

vallás - nem vagyok vallásos, szóval igen

nézet - nem


Szóval 80%-ban. És ettől még önmagam maradnék.

2016. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A nézeten kívül mindent feladnék érte. :)
2016. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lakhely, munkahely csak akkor, ha az új is legalább annyira tetszik.


Vallás, nézet viszont kizárt.

2016. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!