Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te képes lennél mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te képes lennél mindent feladni a szerelmedért? (Eddig életed, munka, lakhely, vallás, nézet)

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 15:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert akkor már nem én lennék. De ha összeköltözünk akkor az eddigi életem és lakhelyem megváltozna ami nem zavarna.
2016. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A munka nem állandó, bár azt még hajlandó lennék feladni azzal, hogy az új helyen ketesek mást (az anyagi függetlenség nekem fontos).

Lakhely, nem gond.

Vallás, nem vagyok hívő ezen nem tudok változtatni. Nézet? Ezt hogy érted? A nézete mindenkinek egyedi, meggyőződés kérdése, nem olyasmi amin akarattal tudna változtatni valakim

2016. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A nem hívőknél a vallás feladását én úgy értelmezem, hogy mondjuk azt akarnák, hogy felvegyétek az adott vallást.
2016. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Eddigi élet, lakhely és talán munka is (ha az álmomat kéne feladni, azt lehet, hogy nem.) Vallásos, hívő senki kedvéért nem lennék, a nézeteimből pedig nem tudok engedni.
2016. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem illünk össze, nem érné meg.
2016. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 schamuelson ***** válasza:
100%

Talán, talán akkor, ha a szerelmem is feladná értem az addigi életét, munkáját, lakhelyét, vallását, nézetét.

Ha csak tőlem várná ezek feladását, akkor nem.

2016. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem is szeretnék bele olyanba, akivel nem illünk össze életmódban, értékrendben, világnézetileg.

A munka, lakhely bizonyos keretek között rugalmasan kezelhető, de csak bizonyos keretek között! Ezért olyannal sem jönnék össze, akitől túl nagy távolság választ el.

2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A nezeteimet nem, de en alapbol ossze se jottem volna olyannal akivel nem egyezik az ertekrendem.

A tobbit igen

2019. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Illetve vallasos nem vagyok, de a tobbit feladtam
2019. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!