Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol találhatok magamhoz illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T. Sanyi kérdése:

Hol találhatok magamhoz illő hölgyet?

Figyelt kérdés

Fiú 24/178.

Szeretnék egy fiatalos tarsat találni magam mellé. Magamról: szeretek könyveket olvasni,új emberekkel találkozni. Lelkiismeretes, egyszerű, életvidám és hűséges vagyok.



2016. márc. 18. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most társkereső hirdetés akar lenni? Elég sablonos dolgokat írsz magadról, de gondolom azért, mert ha jobban kibontakozol, az már félre nem érthető és kimoderálnak. :)
2016. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől függ, hogy hozzád illik? Manapság nagyon kevés a rendes, kedves vagy akár okos lány! A mai fiatalok ritkán olvasnak, inkább buliznak isznak és pasiznak. Ha olyan lányra vágysz, aki olvas, nem bulizik, kedves és aranyos.. Nehezen találsz, de vannak még! Azt nem tudom merre, de akár lehet iskolában, ha még tanulsz, munkahelyen, kulturális helyeken! Sok sikert hozzá, ha találsz egy ilyet!
2016. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy most minden normálisabb lány csak otthon ül és olvas, játszik, netezik, filmezik stb... Ezeket az utcán sose fogod megtalálni. Amolyan introvertált kor ez. Kint a kvák és kész. ha találsz egy kedves, aranyos, művelt lányt csapj le rá azonnal mert kevés az ilyen. mint mondtam ezek otthon ülnek olvasnak meg filmet néznek szóval nehéz de ha megtalálja az ember akkor szerencsés főleg a mai világban mindenki mindenkivel, össze vissza csalják egymást hűségesből alig van
2016. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Találtál már?
2016. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekel hogy hogy találsz normális nőt, írj privátot ha tudod és/vagy találkoztál ilyennel
2017. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!