Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves lány és 16 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány és 16 éves fiú között működhet a dolog?

Figyelt kérdés
Egyre közelebb kerülünk egymáshoz, de vajon nagy probléma ilyen esetben ez a korkülönbség?
2016. márc. 20. 18:28
 1/9 VirágésBence ***** válasza:
Hát ha a fiú van olyan értelmes mint a lány és megvan a közös témájuk, érdeklődésük akkor simán.
2016. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
Hahahahhhaa
2016. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég elvontnak vagy magányosnak kell lennie a 20 évesnek ha egy 16 éves fiúra vágyik.
2016. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gazdagok? v minek kell neked?
2016. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Végülis működhet, de nem értem a csajt........

Passz

2016. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány nagyon gyerekes, akkor működhet.
2016. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó: magadtól vagy ilyen hülye vagy fogják a kezed?
2016. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
Igen. Nem mindenki egyforma. Van aki 16 évesen is koravén,míg más 30 évesen is gyerek.
2016. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háááát azért ilyen korán még necces, bár nekem is mindig a fiatalabbak jöttek be. Most is három év van köztünk, bár már a huszonéves korosztályba tartozunk... de régebben ugyanilyen különbséggel elég nehézkesen működött, vagy csak rövidebb ideig. A fiatalabb fél még élni szeretne. Bár nem tudom, én sose ezen agyaltam, hogy mi lesz később. Lesz ami lesz. Amúgy okozhat bizonyos problémákat, de nem feltétlenül:)
2016. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!