Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tud igazán érdekelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud igazán érdekelni senki, mert elveszíthetek bárkit bármikor, mennyire egészséges ezért egyedül lenni vagy csak alkalmi kapcsolatokkal szórakozni?

Figyelt kérdés

Felesleges az egész kapcsolatosdi, meg felesleges szeretni ha bármikor vége lehet, elmúlhat a szerelem. Túl önző vagyok egy kapcsolathoz, lehet, hogy nem is való nekem?

25l


2016. márc. 28. 23:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én még csak 20 vagyok,de már most így gondolom én is :) Pedig nem voltak nagy csalódásaim,eddig mindig én szakítottam(ami szintén nem egy kellemes dolog,mert a másik fél ettől még sérül),de jelenleg nem látom értelmét,hogy kapcsolatom legyen.Hogy miért?Rengeteg stresszel jár.Hiába nem vagy féltékenykedős típus és hiába szeretitek nagyon egymást,mindig van min görcsölni: miért nem hívott/írt már pár órája,ha csak a haverjaival megy valhova,vajon mit csinálnak stb stb stb.Hiába a bizalom,akkor is mindig idegeskedik az ember valamin.


Ezzel szemben szingliként nincs min görcsölni.Nem kell számot adnom a napomról senkinek,azt csinálok és oda megyek,amit illetve ahova akarok,nem függök senkitől érzelmileg.A legjobb párkapcsolatban is vannak problémák.Nekem erre a plusz idegeskedésre most semmi szükségem és mivel nem vagyok önbizalom- és szeretethiányos,egyedül is tökéletesen elvagyok,sokat vagyok a barátnőimmel,bulizunk,szórakozunk dögivel:) Es közülük nem egy lányt tudok,aki ugyanígy gondolkodik erről!


Szóval szerintem semmi gond nincs azzal,hogy nem akarsz most kapcsoltot,majd idővel,ha találsz olyan embert,aki mellett ezeket a kapcsolattal járó problémákat/stresszt is elviseled,akkor vele úgyis összejössz majd:) Addig pedig élvezd ki a szabadságot,amíg teheted!Család,férj,gyerekek mellett nem lesz időd rá(ha akarsz gyerekeket egyáltalán).

2016. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem önző vagy hanem bizalmatlan és emiatt félsz.

A megfogalmazásod sem pontos, mert elveszíteni valakit csak úgy lehet, ha Te vagy figyelmetlen, és ezen könnyen lehet segíteni. Az már egy másik kérdés, hogy mi van akkor, ha elhagynak, ha nem becsülnek meg Téged?!!!

Az életben semmi nem örök....nagy hiba lenne evvel áltatnod magad. Az emberek nem azért maradnak egymás mellett egy életen át,mert végig szerelmesek egymásba(tisztelet a kivételnek), hanem mert ketten többre mennek mind egyedül, könnyebb az életük, nem annyira kiszolgáltatottak.

38F

2016. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mi a probléma? Szerencsére nem kötelező párkapcsolatban élni.
2016. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!