Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagynád a szerelmed ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a szerelmed ha kiderűlne hogy HIV fertözőtt?

Figyelt kérdés
ha kiderülne a párodról hogy HIV fertőzött akkor elhagynád?Persze úgy értem a kérdést hogy nem úgy kapta el a fertőzést hogy megcsalt ,hanem pl érintkezett fertőzött vérel vagy tűvel

2016. márc. 31. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mernél vele csókolózni?
2016. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

El. Még ha kiderül, hogy rákos, akkor nem, mert azt még van esélye túlélni. De minek szivassam magam, ha tudom, hogy úgyis meg fog halni nemsokára (biztosan)? Tudom magamról, hogy ezen kattogna az agyam folyamatosan. Meg az is benne van, hogy még esetleg én is elkapjam. Meg gyerek se lehetne, én meg szeretnék...


Az más kérdés, ha mondjuk orvos/ápoló mondjuk és egy skizofrén hiv fertőzött vért hány aztán megharapja... És mondjuk ilyenkorra már a férjem és van gyerek is. Akkor nem hagynám el, persze. De ha egy kapcsolat, szerelem csak, akkor igen. Pláne hogy a skizo hiv ferőzött ritkán harapja meg a párom, aki ellátja, főleg hogy nem is orvos a párom. A fertőzött tű/vér valami sokkal elítélendőbb szituból kerülne elő esélyesen, ami már önmagában is valóok lehet, még akár tényleges válás házasságól is...

24L

2016. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám el. Vele akarok élni, és ha ez csak így lehetséges, akkor legyen. Egyébként sem 100%, hogy én is elkapnám a vírust, de ha el is kapnám sem feltétlen alakul ki mindenkinél AIDS
2016. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én mernék érintkezni. Nélküle nem lenne értelme a jövőmnek, ha "megy a levesbe" ahogy előbb írták, megyek vele én is.
2016. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már komplett idióták.. Meg fog halni biztosan.. Aki HIV pozitív ha rendesen szedi a gyógyszereket évtizedekig elél. Én nem hagynám el. Abban az esetben ha az első szex előtt nem mondta és nem védekeztünk, így megfertőzött úgy már igen.
2016. ápr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
# 12 ilyen rövid szövegben ennyi tévhitet...
2016. ápr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

engem Mo on a 80 as evekben Hepatitis Cvel fertoztek meg a korhazban amikor a mehenkivuli terhesseg utan veratomlesztest kaptam. 1994 ben derult ki egy masik operacio elotti vizsgalatnal hogy fertozott vagyok.

a ferjemnek egy percig nem jutott volna eszebe hogy elhagyjon. Ha ugy kapta volna el a parom hogy tuvel vagy megcsalassal akkor igen elhagynam. egyebkent nem.

2016. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De r.ék aki azt ìrta ,hogy kisemmizné ,szegênynek nincs elég baja de te még tegyél râ egy lapàttal,gratulàlok. Remélem téged is kisemmiz majd egy nő. Kìvànom ndked ,hogy kifogj egy ilyen nőt,aki majd téged semmiz ki. Képes lennél egy beteg emberrel ilyet tenni. Gratulàlhatsz magadhoz!!! Csak ìgy tovàbb!!!
2016. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem igaza van annak aki ezt irta. Aki fertozott tuvel erintkezett, tehat valsz drogos (vagy rossz helyen tetovaltat, de akoor is o a hulye), es igy ezzel a tudattal jon ossze velem es megfertoz mast...na ne kelljen mar sajnalni.
2016. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!