Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a baj velem? Mit tehetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Mit tehetnék, hogy a nők ember számba vegyenek?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok.

Külső:Nagy darab vagyok,ahogy a nők mondják ezt "macis" alkat.Ápolt vagyok erre mindig figyelek,és lehetőségeimhez mérten jól öltözködöm.Nem vagyok egy adonisz de annyira csúnyának sem tartom magam.

Belső:Csendesebb fajta vagyok,nem ez a társaság központja.Bulizni nem járok.Egyszerüen amit bulinak neveznek az számomra inkább kinzás.Ez a berugunk,összehányunk mindent és menő vagyok..nekem ez nem megy.Nincs is szinte barátom emiatt.

Szivesen elbeszélgetek mindenkivel.Megadom a tiszteletet annak aki nekem is.

Egyetmre járok,ahol ugye rengeteg a nő.De szinte ember számba sem vesznek.Tudom,hogy a külsőm nem a legjobb de szokták azt mondani,hogy a belsővel lehet kompenzálni.De ha el sem jutok addig,hogy beszéljenek velem akkormit tegyek?Már ott tartok,hogy szinte megsem szólitom a nőket mert "félek".

Lehet úgy hangzik mintha görcsösen akarnék barátnőt de nem.Jól érzem magam a bőrömben,jól elvagyok.De 21 évesen már vagynék egy kapcsolatra,szeretetre.Eddig még nem volt rbben részem sajnos.

Mit csinálok rosszul?Mit tehetek?

Köszönöm

21/F


2016. ápr. 13. 20:53
 1/6 anonim válasza:
Szerintem gyurj és légy laza.Meg néha köszönj a lányoknak csinálj klassz menő dolgokat,hivjál valakit mondjuk kávézni stb..!
2016. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azért a barátok terén is javítanék a helyedben, mert az sem járja, hogy ennyi idősen nem jársz el sehová. Nem csak berúgni és hányni lehet a kocsmázások során, hanem lehet jókat beszélgetni, ha meg még haza is viszed az egyik elázott haverodat, és ezt megtudják a lányok, jószívűnek fognak gondolni.
2016. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Akinek rosszak a szociális kapcsolatai, annak elve sokkal rosszabbak az esélyei is. Lásd: én.

Mivel manapság a direkt ismerkedés helyszíne a bulik lettek, barátaid, meg ismerőseid nincsenek, akiken keresztül több embert (több nőt) megismerhetnél... olyan vagy mint egy lakatlan sziget a Csendes-óceánon.

Az ismerkedés sem olyan egyszerű, hogy csak odamész, leszólítasz valakit, és csoda fog történni. Egy megismerkedésnek általában van egy környezete, egy háttere, és dinamikája.

A legegyszerűbb az lenne ha barátokra tennél szert, kicsit nyitnál az emberek felé. Vagy központi ember lennél ami mindenben benne van és akkor a szervezések során megismernél több embert.


El vagy szigetelve, úgyhogy az első lépés az, hogy azon a kis lakatlan szigeten amin most te és anno én üldögéltem, arról megtalálni az utat más szigetek (emberek) felé. Nekem is úgy lett végül párom, hogy megfogadtam egyetemen több barátom lesz, és bele is kezdtem a barátkozásba. Aztán az egyik fiú iránt az érzéseim szép lassan szerelemmé fejlődtek.

2016. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arcplasztika

szteroidos gyúrás

péniszhosszabbító műtét

bmw/merci/audi szentháromság

fenék-implantátum ami imitál ilyen négercsávó s*gg*t, mert azt szeretik a csajok

vakítóan kék szemekké alakíttatni a szemeid

ipari borosta ami mindig 3.napos vagyis tökéletes a csajoknak

2016. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszoló sorait nagyon figyelmesen olvasd, mert az rejti a megoldást.
2016. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 as tényleg jól mondja. Én pont ugyanígy csinálom most, barátkozom, társaságba járok, aztán majd csak jön egy lány akivel szimpik leszünk egymásnak.

Annyit mondanék még hogy a macis alkatodon tudsz változtatni, ha képes vagy áldozatot hozni, tenni érte.

A sült galamb nem repül senki szájjába.

2016. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!