Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha közös külföldi utazást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közös külföldi utazást tervez velem (megyünk is) az már azt jelenti, hogy komolyodik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

több mint fél éve vagyunk együtt. Májusba elutazunk 5 napra Olaszországba. Együtt választottuk ki meg minden. (a jegy+ szállás rá eső részét mindenki maga fizeti). Szóval nem hivatom meg magam.

Én úgy érzem, hogy ez már a kapcsolat komolyodását és a szeretet feltételezi. Jól érzem? Szeretem nem akarom beleélni magam és pofára esni.


25/N


2016. ápr. 15. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem (csak) ezen múlik a kapcsolat minősége. Épp ennyi idős voltam, mikor az exemmel összejöttem, és már 1 hónap után mentünk együtt nyaralni (akkor volt nyár), 2 hónap után pedig már együtt éltünk. Tartósnak tartós volt a kapcsolat, de egyáltalán nem jó.

A mostani párommal nem voltunk még külföldön (belföldi pár napos kirándulásaink már voltak), de a kapcsolatunk ezerszer harmonikusabb, mint az exemmel valaha is volt.

2016. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
komolyodik, de nem garancia semmire, ahogy az előttem író is mondja, illetve én is ezt tapasztaltam.
2016. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura, hogy ezt egy utazásból próbálod leszűrni, fél év után. Oké, fél év nem sok idő, de arra azért már elég, hogy egyértelmű legyen, tartós kapcsolatot terveznek-e együtt a felek. Valami nagyon hiányozhat nálatok a kommunikációból.
2016. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent jelent ez. Utazni akartok, kézenfekvő, hogy együtt mentek.
2016. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem ő fizeti neked,ez/még/ nem komoly. nem azért "kell" meghívnia,mert te nem tudnád kifizetni.hanem mert ő akar elvinni. nagyon nem mindegy!

persze ebből még bármi kisülhet,hajrá!

2016. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!