Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már azt hogy egymásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt hogy egymásnak vagytok teremtve?

Figyelt kérdés
és valóban igy volt?
2016. ápr. 23. 08:13
 1/10 anonim válasza:
91%
Igen! Több mint 7 éve a párom a màsik felem ès van egy másfèl èves meseszép kislànyunk és most júliusban lesz 10 éve, hogy ismerjük egymást ezt egy esküvővel koronázzuk meg! :) Hasonlókat kívánok! :)
2016. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg én is így érzek a párommal kapcsolatban. 24/N
2016. ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, 10 éve így érzem, remélem így is marad.
2016. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,én is kb 10 éve érzek így,csak mi nem vagyunk együtt. :(
2016. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, bár a mi kapcsolatunk még nagyon friss a többiekéhez képest. Most leszünk 1 évesek, de szó szerint úgy érzem hogy "egymásnak vagyunk teremtve". Igaz, a miénk szerelem volt első látásra. :)
2016. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én igen, ő nem :D
2016. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem érteztem azt, hogy a létem célja csupán az legyen, hogy valakivel együttlegyek. Ezen kívül nem szeretem azt a nézetet, hogy előre meg van mondva, hogy kinek vagyok teremtve; jobb szeretem azt hinni, hogy én választom ki.
2016. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 7: A két dolog nem mond ellent egymásnak: lehet olyat választani, aki "neked van teremtve" és akkor mindkét tényező érvényesül. :)
2016. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is viszonylag friss kapcsolatban vagyok, de már volt korábban hosszú kapcsolatom, amiben nem éreztem hasonlót, csak úgy "elvoltunk". A mostani kapcsolatomban (egy éve) azt érzem, hogy egyszerűen minden stimmel, annyira egyezik az értékrendünk, életmódunk, gondolkodásunk, szexkultúránk és minden egyéb. Persze vannak különbségek is, de olyanok, amik nem zavarnak be a hétköznapokba, inkább jól kiegészítjük egymást.

És nem állítom, hogy a világon egyetlen ilyen személy lehet, akivel ennyire harmonikus kapcsolatom lehet, de az biztos, hogy nem sok, ezért szerencsésnek vallom magam, amiért őt megtaláltam, és amiért mindketten elkötelezettek vagyunk a kapcsolat JÓ működése iránt (tudatosan dolgozunk rajta, hogy ne laposodjon el, hogy minden apró konfliktust még idejekorán kezeljünk, hogy minden legyen "tűz" a kapcsolatban).

2016. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk is :) nekem ő volt az első remélem ő is marad! Az életemet is rá merném bízni az első pillanattól kezdve tudtam hogy nekem ő a lelkitársam... Tudom nyálasan hangzik, de így van!
2016. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!