Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van aki elhagyja ezt a, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki elhagyja ezt a, , kötelező formaisagot"?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk a paroknal bevett szokas kezenfogva menni. Van aki ezt teljesen,vagy olykor mellőzi? Csak kíváncsiságból,van-e ilyen. :)
2016. máj. 4. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Tök fura, hogy te ezt kötelező formaiságként fogod fel. Arra gondoltál már, hogy a párok nem azért csinálják, mert muszájnak érzik, vagy mert ez a szokás? Én azért fogom meg a párom kezét, mert jólesik, nem azért, mert ez kötelező formai része egy párkapcsolatnak. Amúgy meg nem fogom mindig a kezét, tudunk kézfogás nélkül közlekedni, hiszen nem vagyunk egymáshoz nőve. Sokszor sétálunk úgy, hogy nem fogjuk egymás kezét, de ez nem egy tudatos mellőzés.
2016. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kötelező formaiság, hanem a szeretet egyik kifejezése. Én nagyon szívesen megfogom a szerelmem kezét, nem csak az utcán. Viszont mivel elég nagy a magasságkülönbség köztünk, általában inkább átkarolja a vállam én meg a derekát és úgy sétálunk. Ha sietünk, vagy ha cipekedünk akkor van, hogy elmarad. Inkább idősebb pároknál láttam azt, hogy egyáltalán nem fogják meg egymás kezét. Valakinek fontos, valakinek nem.
2016. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kötelező formaiság, szeretek hozzá érni és állandó kapcsolatban lenni vele, nem a szokás miatt fogom a kezét :)


De egyébként igen, sokszor van az, hogy nem fogjuk meg egymás kezét. Mikor, hogy. Anélkül is érezzük a másik közelségét, nyilván, de attól még jobb állandó fizikai kapcsolatban lenni :)

2016. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig fogom a kezet. Idonkent megallok az utca kozepen es megcsokolom vagy atolelem. Ezek teljesen normalis dolgok. Ha megnezed az olaszokat vagy franciakat: ok meg a barataikat is rendszeresen olelgetik, puszilgatjak. A magyarok altalaban olyan keves testiseget visznek a kapcsolataikba.

Egy kutatast olvastam, hogy egyetlen kis simitas a csuklon egy egesz napi stresszt kozombosit. Tobb testi kontaktussal jobb kedvubbek es boldogabbak lennenek az emberek.

2016. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41/47 pár vagyunk és kézen fogva sétálunk, mindketten így tartjuk normálisnak és igényeljük, mert szeretjük egymást. Nem formaság, hanem jó érzés megfogni a párom kezét amikor mellettem van.
2016. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mióta kötelező formaiság?
2016. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi mindketten 24 évesek vagyunk és nem járunk kézenfogva, mert nem szeretem. A páromat nagyon szeretem, nem erről van szó, csak ez a kézenfogva járás nem tetszik.

Attól még nem tekintem formaiságnak.

2016. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
12 éve vagyunk együtt a férjemmel. SOHA nem fogtuk, nem fogjuk egymás kezét. Az ok baromi egyszerű: zavar a szabad mozgásban. Nem andalogni megyünk együtt feltétlenül....hanem sietünk, a másik kezünkben táska, szatyor, franc se tudja. Kinek van még kedve szorítani a másik kezét is?? Nem ovisok vagyunk....nem kell már. Nálunk ez úgymond sosem volt menő. Persze előfordul, hogy kézenfogva sétálunk, de ez ritka. Az biztos, hogy a kapcsolat milyenségére nincs hatással az, hogy valaki fogja-e a párja kezét vagy sem! 31/nő
2016. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy gondolom, hogy az szinte egy önkéntelen reflexnek tekinthető, hogy a szerelmemnek, a páromnak megfogom a kezét az utcán. Már csak azért is, mert jól esik megérinteni, hiszen ez a szerelem, ez a vonzódás egyik jele is. Másrészt ezzel kinyilvánítom számára is, és mások előtt is, hogy hozzám tartozik. Nyilván nem teszem, ha szatyrokat cipekedünk (fülemre csak nem akaszthatom), de itt nem is erről van szó. Gyanítom, hogy akik nem fogják egymás kezét, azok annyira már nem is ragaszkodnak a másikhoz, vagy annyira nincs is mit kinyilvánítaniuk. De persze tévedhetek is, elvégre mindannyian mások vagyunk...
2016. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha sietünk, akkor nem szoktuk megfogni egymás kezét, de általában igen. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy ezen függne egy kapcsolat minősége, hogy vki kézenfogva jár-e, vagy nem.
2016. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!