Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyagi különbségek? Gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi különbségek? Gazdag srác, szegény lány?

Figyelt kérdés

Ismerjük a sráccal egymást mivel nem messze lakik tőlem. Elég sokat udvarolt,mire összejöttünk. Haza szokott kisérni, tudja én nem vagyok milliomos. Úgy látszik ezt elfogadta, azonban átakarna jönni hozzánk mint én hogy átjárhatnék hozzájuk, de én nem lakom olyan házban mint ő.

Ezt is elfogja fogadni? Valaki hasonló cipőben vagy csak én vagyok ilyen szégyenlős?

19 (srác 24)


2016. máj. 5. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Elfogja, hidd el.

Nagyon örülni fog majd mikor áthívod! Szóval hívd át a lehető leghamarabb magadhoz :D

2016. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én egy gazdag csajt aki multimilliomos mondjuk nem mernék felhívni magamhoz, nem tudom mennyire gazdag az illető.
2016. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Családban van nekik a vállalkozásuk,borvidéken élek szinte az ő tulajukban van a legtöbb szőlő s bortermelők,megyei szinten elég népszerű, hozzám képest nagyon jól állnak...
2016. máj. 5. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ergo nekem senkim sem lehet mert panel másfélszobakonyába nőttem fel és még jelenleg itt is lakom, se autóm semmim...:P persze nem lesz ez mindig így!


gondolom te sem omladozó vájogházban laksz.

amúgy hívd át!:)

2016. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem működött.

Egy rövid idő után nem akarta már kifizetni a közös programjainkat (teljesen érthető), nekem pedig nem volt pénzem kifizetni a részem azokon a programokon, ahová ő szeretett járni.

Ti ezt hogy fogjátok megoldani?

L21

2016. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is szoktam fizetni de egyáltalán nem akarja , engedni,hiába mondom nekem nem kellenek ajándékok stb beleszállok. Fogalmam sincs hogy fogom kivitelezni.
2016. máj. 6. 05:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem engedi, mert még nagyon az elején vagytok. Később ez változni fog.
2016. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!