Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavaró, ha egy lány szegény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha egy lány szegény?

Figyelt kérdés

Ha nincs se lakása, se kocsija, meg úgy semmije se. Albérletben lakik, boltban dolgozik, amikor épp van munkája, és diplomája sincsen.

Ruhái szintén alig, egy cicanadrág, szoknya, pár cipő, néhány felső...

Ha amugy szép és kedves lány.


2015. dec. 9. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ebből egy negatív dolgot sem véltem felfedezni.


23/F

2015. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én sem látok ebből semmi olyan dolgot, ami zavarna. :)
2015. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, dolgozik legalább és próbál élni, ez inkább tiszteletre méltó mint sem zavaró
2015. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 opened paradise ***** válasza:
Nekem valahol inkább pozitív ez. Jobban tudja értékelni a pénzt és nem akarja mindenből a legdrágábbat.
2015. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2015. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gond és az sem baj ha ez a lány szeretne a jobb élet reményében párt találni.Ha őszinte szeretetteljes kapcsolatra vágyik egy picit jobb anyagi helyzetben lévő fiúval az teljesen természetes és szimpatikus óhaj.:)

Ez a lány elárulhatta volna a korát.:)

2015. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
A lány mondjon egy nevet, és a férfi megteszi amit kell. :)
2015. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Egyáltalán nem. Sőtt! Szerintem nagyon tiszzeletre méltó,hogy dgpzik stb. Gyakran(akinek nem inge ne vegye magara) a jobban szitualt lanyok ellenszenvesek tudnak lenni es magyon fura dolgokat tudnak elvarni vagy furantudnak viselkedni.

Szerintem semmi baj nincs azzal amit mondtál. Szerény vagy és azt momdtad h kedves és okos. Kell ennél több?

2015. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hm... Láttam a kérdést pár perccel a kiírása után, de akkor nem akartam válaszolni, mert érdekelt mennyire lesz megértő a reakció.

Szerintem nem annyira egyöntetű a kép, mint ami itt kirajzolódni látszik.

Oké, az ismerkedési fázisban semmi gond, én is voltam ilyen szituációban. Viszont onnantól, hogy vannak közös dolgaik, pl. albérlet vagy háztartás ez bizony elég számottevő konfliktusforrás lehet. Persze nem a régi divatot kell követni, hogy háztűznézőbe menve egyből a ház mögötti trágyadomb méretét nézi az ember fia, de érdemes belegondolni hogy lesz-e ebből nézeteltérés.


(Most beugrott az Open Stage zenekartól az Aranka Szeretlek c. dal alaptörténete, de ezt nem akartam leírni, mert még az lesz a vége, hogy elviccelem a témát...)

2015. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Értsétek már meg, hogy mi férfiak vagyunk, mi nem nézzük az anyagiakat!

Már az is csoda, hogy dolgozik a lány, a diplomát is többnyire le se sz**arjuk.


A lényeg megvan:

- dolgozik - pénzt keres ergo, ápolt normális szép

2015. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!