Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, lett annak már eredmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, lett annak már eredménye, ha megmondtátok egy nőnek, hogy megbántott?

Figyelt kérdés

bizonyos dolgaival. Feledékeny, figyelmetlen, fontosabb a munkája. De megis beszéltétek, mégsem változtat. Egy ilyen kirohanás, pl "rendben, beszéltünk erről, megmondtam hogy ki...szott rosszúl esik, de szarsz rá. Akkor tessék, jól megbántottál, remélem büszke vagy magadra"


mert elvileg a nők arra figyelnek fel, ha nem figyelnek rájuk


2016. máj. 9. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem idáig akárhányszor mondta egy pasi, hogy megbántottam valamivel, mindig próbáltam változtatni. Feltéve ha megérdemelte, hogy így legyen. Voltam olyan kapcsolatban, ahol ok nélkül kellett volna változnom, de most nem ez e kérdés.. Szóval engem is megviselt az, hogy ha bántottam azt akit szeretek. Változtattam, változtattunk közösen, megállapodtunk abban hogyan jobb mindkettőnknek. Kompromisszumot kell tudni kötni. És erre vagy képes valaki vagy nem. A nők többsége pedig haragtartóbb és fontosabbra ítéli a büszkeségét. Ezen kéne elsősorban változtatni.


20L

2016. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mondok ilyet, hogy megbántott. Elmondom, hogy nekem mi nem tetszik, de nem szólítom fel, hogy változzon meg. Ha nem változik, akkor ő ilyen és kész, nem is törekszik rá. Fölösleges csöpögni, hogy te meg vagy bántva. Ha nem vagyunk boldogok együtt, akkor jobb a külön út.
2016. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj második, de kommunikációs szempontból sztem az a rosszabb, amit te csinálsz.

Jobb kifejezni a negatív érzéseket, mint kész tény elé állítani a másikat, hogy ez nem tetszik, na döntsél (ez egyfajta passzív-agresszív megközelítés, hiszen ki nem mondva, de ott lebeg a szakítás, ha a másik nem változtat.) Plusz értékelést tartalmaz, míg ha azt mondod ez a mondatod rosszul esett, fáj, magadról, a saját érzéseidről beszélsz, nem arról hogy ő milyen.

Így könnyebben kialakul egy párbeszéd, és nem megy át vagdalkozásba (ok én ilyen vagyok, de te is milyen szemét voltál, nekem meg ez nem tetszik benned, stb.)


Kérdező:

Nekem nagyon fájt, amikor a barátom azt mondta, hogy megbántottam, de pont ezért akartam változtatni, és ezt a jövőben elkerülni. Teljesen más volt, mint amikor valami nem tetszett neki bennem, és ezt többször kifejezésre juttatta: valójában egy olyan tulajdonságomról, ami eredendően az enyém hitette el velem, hogy ez csak úgy rámnőtt, és ha megerőltetném magam, és lenyesném, akkor milyen boldogak lehetnénk együtt...

na ja

(hála a jóégnek, hogy szakítottunk)

Egyébként le kéne ülnötök beszélni...megmondani, hogy nehezen tűröd ezt a helyzetet, hogy mennyire jó volt,amikor megbeszéltétek, hogy változtattok ezen, és szeretnéd megkérni, hogy gondoljátok át újra, miben tudnátok együtt változtatni, hogy se neki se neked ne sérüljenek az igényeid.

(Egyszóval közös megoldást találni.)

2016. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem barátnőről van szó, csak az lehetett volna.

Nem fogadott el, de azt mondta, a kűzdelem amit érte csinálta tette nővé. Sosem érezte magát nőnek még, mert a pasik csak kihasználták.

Csak mostanság valami változott, vanis pasija, meg nincs is. Irok neki, nem válaszol. Ha találkozok, tagad. De utánanéz, stb. Mondtam neki, hogy nagyon rosszul esik, irtam megint, 3 napja nem reagál. De találkozni tudunk "bármikor".

2016. máj. 9. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a 3-as megközelítéséről annyit, hogy eredmény volt a kérdésben. A kész tény elé állításon kívül nem hozott más eredményt. Ez a "megbántottál" nem számít, ha a másik önző.
2016. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hm, én ugyanolyan helyzetben vagyok, csak ott én vagyok a nő, és a srác helyettem visszament a volt barátnőjéhez.

Szerintem egyszerűen korlátozni akarja veled a kapcsolatot, azt hogy miért, csak ő tudja. Te se rajta lógj, találj egy másik potenciális partnert.

2016. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ez az, pont ezt nem birom, pedig egyszer kimondta, hogy még sosem kezelték nőnek. Aztán meg olyan dolgokat elfelejt...
2016. máj. 10. 00:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha normálisan és értelmesen adtam elő, nem papucsként, de higgadtan, akkor sosem volt pozitív eredménye. Utána kb. gyenge pasiként voltam kezelve.

Ha alpári és bunkó módon közöltem a dolgot, akkor mindig pozitív eredménye lett.

Hogy ez miért van így, arról fogalmam sincs.

2016. máj. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as

Mert a partnered is bizonytalan magában, és képtelen elengedni a férfi sztereotípiákat

Sajnos a férfiakat is éri nem is kicsi megkülönböztetés ha kimutatják az igazi érzéseiket.

Brené Brownnak van egy olyan példája erre, hogy egyszer odajött hozzá egy férfi és rámutatott messziről a feleségére és a lányára, és azt mondta "inkább hagynák, hogy megdögöljek a fehér lovon, minthogy leessek róla"

Van egy ilyen tudattalan elvárás a férfiak felé, hogy rendíthetetlenek legyenek (a nők felé, meg a kedves, szerény, csendes, ne okozzon túl sok gondot de legyen tiptop). Szerintem olyan partner tudj elfogadni a másik "gyengeségeit" aki a magáét is elfogadta.

2016. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!