Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erre nagyon kevés, szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nagyon kevés, szinte semmi esély nincs? L

Figyelt kérdés

Nem szeretném részletezni. Legalábbis nagyon. Csak a lényeget írom.


Van barátom lassan 4 éve. Én 18, ő 21. Minden rendben köztünk, nagyon jó minden. Viszont, találtam pár beszélgetést. Egy nővel beszélgetett. Fura dolgokat írt neki a barátom, mintha szerelmes lenne belé. A nő 26 éves, és egy időszakban sokat beszélgettek, de nem történt semmi szerencsére köztük.


Igazából annyi lenne a kérdésem, hogy az teljesen kizárt, hogy velem van, de belé szerelmes? Plátóira gondolok. Mert neki megfelelne, mint barátnő, ugyanis beszéltek ilyesmiről, csak talán fél a korkülönbség miatt. Tudom, lehet túlgondolom az egészet, csak szeretném tudni, hogy ilyen létezhet e?


Tudom, hogy szeret, sok mindent megtesz értem, nem panaszkodhatok. De lehet olyan, hogy mellettem mást, azt a nőt is szereti? Titkon persze. Létezhet ilyen, vagy ez hülyeség?


2016. máj. 14. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

"Viszont, találtam pár beszélgetést."

Veszett fejsze nyele a kapcsolat....

2016. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Hasonló a dilemánk .

több mint 3 éve vagyunk együtt párommal.

Közösen építgetjük az életünket és szép életünk van.

De olvasom amit másik nőnek ír és szörnyen rosszul esik.


Viszont nem hiszem hogy őt is szeretné.

2016. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Viszont, találtam pár beszélgetést."

Veszett fejsze nyele a kapcsolat...


ha szereted harcolj érte..tedd neki szóvá hogy mik ezek az üzenetek!

Kérd hogy magyarázza EL hogy te is megérthesd hogy miért van erre szüksége?

2016. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm törli a más nőkkel folytatott beszélgetéseket... Az sokkal gyökérebb dolgo
2016. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én megtettem hogy számonkértem.

bevallotam hogy olvastam az üzeneteit.

nem örült.

De tudod

az őrlődésnél jobb. azóta írt neki a lány de ő nem válaszolt . mostmár 2-3 hónapja.

de el kell döntened hogy fogsz e tudni benne bízni. én azóta mindig attól rettegek hogy megcsal majd.

2016. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fölösleges rettegni, senki nem ér annyit, ha lelép, akkor ennyi, bánja majd ő.

Te annyit tehetsz, hogy normálisan viselkedsz, minden más (hiszti, elszámoltatás, stb.) szerintem hiábavaló és nem érett dolog.

22l

2016. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De engem az érdekel, hogy létezhet olyasmi amit felvázoltam vagy sem?
2016. máj. 14. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Amikor annyi voltam mint most a baràtod akkor én is ilyen voltam:( volt valakim de mégis kellett az egómnak, hogy sok nőnél jó legyek. Nem mertem lépni szerettem a lànyt akivel voltam valahol mélyen...féltem , hogy az újjal nem lessz jó és egyedűl maradok sőt volt egy hónapos kapcsolatom is, de vissza mentem az exhez akivel évek óta együtt voltunk. Màsik probléma nagyon fiatalon jöttetek össze nem éltétek ki magatokat... Fogadni mernék egymàson kìvűl nem feküdtetek le màssal, max 1 làny neki aki volt rajtad kìvűl...és hàt gondolom kìvàncsi màs lyukra is. Haveri körben 10éves lànyokban ezért nem bìztunk nem elég egy pasival lefeküdni nekik ,pasikra lehet még igazabb. Emlékszem, amikor először egy làny melltartójàba jutotram màsnap nem az volt bennem, hogy milyen jó volt, hanem vajon a màsik lànyé milyen lehet, csunya betegség ez a fiatalsàg. TANÀCS: azért éreztesd vele, hogy elveszìthet ha màs nők utàn màszkál, 1hét durca ha teper akkor jó ha meg nem akkor keress màst.
2016. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat azt hittem tanácsot kérsz :D

de a válasz:

Létezik!

2016. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet igen.

Lehet már meg is csalt,de nem akarom az ördögöt a falra festeni.

2016. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!