Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Tényleg jó egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg jó egyedül?

Figyelt kérdés

Eszméletlenül beleszerettem egy negyvenes férfiba. Ő Kijelentette,hogy nem kér a párkapcsolatokból,szeret egyedül lenni,csak szexpartnert keres. Ez átmeneti állapot nálatok,vagy így tényleg kényelmesebb? Borzasztóan vágyom rá,hogy ezzel a férfival legyek,hogy érjem el,amit szeretnék Tőle?

Érett Férfiak! Most minden tanácsra szükségem van!


2016. máj. 15. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy valaki válaszoljon a kérdésedre is, igen, jó egyedül. Valóban elég a szexpartner a boldogsághoz, legalábbis jó páran vagyunk vele így.
2016. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi,tök jófej válaszolókat fogtam ki eddig. Utolsó: Igen,volt csalódása azt tudom!
2016. máj. 15. 22:47
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem futunk olyan szekér után....

Esetleg feküdj le vele és babázz le neki.

2016. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jajj persze. Nem vagyok ilyen liba. Ha nem,hát nem... Csak érdekelt Ti hogy látjátok ezt. Meg hogy tényleg van e ilyen elhatározás. Hiszen érzéseket nem lehet megtagadni,elhessegetni magunkból. Márpedig ha valaki pozitivat érez a másik iránt,akkor miért dugja Homokba a fejét? Miért zárkózik el egy szép jövőtől az elbszott múltja miatt?
2016. máj. 15. 23:03
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja odaadni az életét.
2016. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14-es

Márpedig lehet ilyet.

Nekem elég volt egy elhatározás, egy belső döntés és azóta is sziklaszilárd vagyok. Mintha kitéptem volna magamból a csíráját is.

Azt a fajta nyálas, altruista, csöpögős szerelmet nem is éreztem soha, de így már elgyengülni sem fogok és ez működik, hidd el.

A jelölted is a racionális kapcsolatok híve szerintem, amit vagy elfogadsz vagy nem, up to you.

2016. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nagyon sajnálom! Kár érte!
2016. máj. 15. 23:10
 18/20 anonim ***** válasza:
Ő nem sajnálja! Vágod?
2016. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én is lány vagyok, és ugyan ez a problémám van. Csak ő 30 körüli.. :) Beleszerettem, nem tagadom, de ő még az elején kijelentette hogy nem akar komoly kapcsolatot. Neki is voltak csalódásai amin nem tette túl magát. Ő is ugyan úgy szexpartnert keres, de nem adtam oda magam. Nem is hinném hogy odafogom :) Megkedveltem, megszerettem, persze... De ez nem ér meg annyit. Már a gyomorgörcs jön rám ha rá gondolok. /nem rossz értelemben/ Alig eszek, egész nap szomorú vagyok, mert nem tudom hogy hogyan döntsek.

Eddig azt hittem hogy majd megtudom változtatni, hátha... De nem :)

2016. máj. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen,én is valahogy így érzek. 😞
2016. máj. 16. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!