Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, egy ilyen lány mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, egy ilyen lány mennyire tudná elcsavarni a fejeteket?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy nyílván senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái. Viszont, így kérdésekből össze szedtem azokat a tulajdonságokat, amiket sokan mondanak pozitívumként, és össze raktam őket, kíváncsi lennék, hogy egy ilyen nő hányótoknak tudná elcsavarni a fejét.


Külső: hosszú fényes dús haj, gyönyörű szemek, nagyon szép arc, formás feszes kidolgozott test, karcsú derék, feszes kerek izmos popsi, hosszú vékony kidolgozott lábak, nem túl nagy, de nem is apró szóval közepes formás mellek. És mind ezek mellett ápoltság, és higiénia. (A külsőt természetes szépségre írtam, nem a mű szolizott cica babákra), elképesztő kisugárzás


Belső: okos, intelligens, nagyon színes személyiségű, társaság kedvelő, laza, bájos, kedves, hűséges, szerethető, nagyon jókat lehet vele bulizni lazulni, de romantikázni is sokat lehet vele, isteni vele a szex, a szexben sok mindenre nyitott, bármiről lehet vele hülyéskedni, vagy komolyan beszélgetni, gondoskodó, nőies, céltudatos, egyéniség, magabiztos (NEM beképzelt!!), életvidám


Emellett egyéb tulajdonságok:

- több nyelv magas szintű ismerete

- akár 1 vagy több egyetemi diploma (nem büfészak: szóval ilyen jog, közgazdaság, orvosi stb..)

- istenien tud főzni, sütni

- rengeteg hobbija van ( túra, kreatívkodás, hangszeren játszás, rajzolás, )


Negatív tulajdonság pl: néha túl érzékeny, és a dolgokat leginkább a szívére veszi (NEM hisztis!!), a saját elképzeléseiből nem enged ( vagy is nem nagyon szereti ha a saját céljait illetően beleszólnak a dolgaiba)


Nem tudom h létezik-e ilyen nő. Kedves férfiak, a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy találkoztatok-e már ilyen nővel, ill. mennyire varázsolna el titeket egy ilyen nő?



2016. máj. 20. 00:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Istenem..... de jó hogy a többségetek nem tud szöveget értelmezni.....Eléggé érdekes és buta válaszokat írtatok.

Szóval:

Az hogy a szexben nyitott, nem a 3-as szexre, szado mazora, swinger klubbra gondoltam...... hanem arra, hogy érdekessé lehet tenni a szexet, szóval nem csak a 4 fal közt az ágyban, hanem izgalmasabbra is lehet venni vele a szexet.

A bulizós részt úgy értettem, hogy nem otthon ül, hanem igen is vannak baráti akikkel eljár szórakozni, meg a leendő barátjával sem kell csak romantikázni, vele is el lehet menni szórakozni, fesztiválokra járni, mint amire a legtöbb huszon évesnek igénye van.

Miért lenne felszínes amit leírtam??? Belső tulajdonságokat írtam le zömmel. Az neked hol kaparja a felszínt barátocskám??

Attól mert valaki jogot, közgazdaságtant hallgat, attól még igen is lehet valakinek sok hobbija, ha olyan széles érdeklődési köre van. Pl: edzeni jár le, rajzol, fest, kreatívkodik..... ebbe mi olyan nagy cucc van? Én is ezt csinálom, és rohadtul nem büfé szakon vagyok, mellesleg 2 diplomát csinálok, a másik jog, és rohadt nehéz, de amint időm engedi (ami ugyan kevés) én ezekkel a hobbikkal meg szórakozással szeretek kikapcsolódni.

Attól mert valakinek fontos az, hogy tetszen SAJÁT MAGÁNAK, vagyis eljár futni, edzeni, attól miért ne lehetne értékes???? Ezt a buta fiu logikát.... ennyi erővel az a fiu, aki lejár kondizni, az se értékes, sőt egyenesen buta és ostoba.... maraha nagy benne a

logika.

Attól mert valaki szereti a szexet, és szeret néha szórakozni, miért ne játszhatna hangszeren???????? Én 10 évig játszottam zongorán, szeretek bulizni, szeretem a szexet... húúúha, most akkor én valami mutáns vagyok?

Tudom ritka, de vannak még olyan lányok, köztük én is, akik adnak magukra, szeretnek szórakozni, de ugyanakkor céltudatosak is, és emellett nem az a vágyuk hogy minél több pasi megd.gja őket. Én nekem pl. egyáltalán nincs arra ingerenciám, hogy minél többen kihasználjanak, felpróbáljanak és eldobjanak. Nekem ez undorító. Nekem akkor vannak vágyaim, ha olyan hosszú távú partnerem. Én nekem a minőség a legfontosabb, nem a mennyiség, és hidd el vannak azért még páran akik így állnak ehhez hozzá. De elismerem, tényleg nem gyakori.

Ki akarja elcsavarni a pasik fejét? Egy kérdésem volt, h ez kinek mennyire jön be.... nem azt mondtam, hogy én kinek jönnék be, mert ismerkedni akarok... nem ugyan az, rohadtul nem.

De kíváncsian várom még a válaszokat :)

2016. máj. 20. 10:19
 12/54 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem bírod elviselni a kritikát ne írj ki ilyen kérdést.

Amúgy meg ezerszer ki lett már itt tárgyalva, egy leírásból nem lehet eldönteni bejönne-e az adott személy avagy nem, pont. Ahoz személyes kapcsolat kell.


(mit vártál hogy ezrével jönnek a kommentek, hogy igen te vagy az álomnőm, vagy mit?) :)

2016. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Bírom a kritikát, csak a logikátlan és összefüggéstelen dolgokat nem szeretem...főleg ha valaki meg van róla győződve hogy neki van igaza, és én beszélek hülyeséget, holott ő nem tudja értelmezni a kérdést.

Amúgy kedves utolsó, a szöveg értelmezés látom neked se megy: "Viszont, így kérdésekből össze szedtem azokat a tulajdonságokat, amiket sokan mondanak pozitívumként, és össze raktam őket,"

Ezekhez még hozzá raktam párat, amik árm is jellemzőek, és azokat írtam le pár válasszal ezelőtt.

2016. máj. 20. 11:50
 14/54 anonim ***** válasza:
55%

Én is csak fogom a fejem némelyik proli válaszon, de hát ez a gyk, mit is várunk :D


Szeretem a 'Borg' lányokat, azaz a tökéletességre törekvőket, amiben benne foglaltatik, hogy minden bizonnyal nem lesznek azok, de magas ambíciókkal többet lehet elérni, mint alacsonyakkal. A gond annyi lehet, hogy én nem vagyok igazán társaságkedvelő, és az ilyenek általában szeretnek minél több embert megismerni, és szállni virágról virágra (szociális értelemben). De ha ez nincs, és érdeklem nagyon, és hűséges meg minden, akkor nagyon szívesen állok elébe.


24/F

2016. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
54%

"ha valaki meg van róla győződve hogy neki van igaza" most te is azt hiszed neked van igazad....az éremnek két oldala van tudod? Egyébként meg nem logikátlan, az egyik válaszoló nagyon jól leírta, vannak bizonyos dolgok amik ütik egymást. Nem biztos hogy olyan értelemben hogy nem létezhet egy nőben, hanem úgy, olyan formában, hogy az nekünk nem jön be!


Megy az értelmezés képzeld, abból amit írsz, és ahogy írod, abból nagyon is sokminden lejön. Szépen mocskolódás nélkül válaszoltak itt az emberek, te erre kiakadva kritizálva reagálsz. Szerinted ebből mi jön le?


Azért kiváncsi lennék személyesen milyen egy ilyen ember, mert mint mondtam egy személyiséget nem lehet szavakba önteni, leírni. Aki ezt nem fogja fel, az így járt.

2016. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Utolsó, másold már be kérlek szépen azokat a mondataimat, ahol "mocskolódtam". Légyszíves.....
2016. máj. 20. 12:08
 17/54 A kérdező kommentje:
Meg nem kritizáltam senkit. Elmondtam a véleményemet, mint ahogy a többi hozzá szóló is. Talán nekem nincs jogom hozzá vagy mi??? Én feltettem egy kérdést, ők válaszoltak rá, és én is leírtam a véleményemet, ennyi. Mit kell ebből olyan nagy ügyet csinálni? Te is tovább görgethetsz ám ezen a kérdésen....de neked is jobb keverni a semmit.
2016. máj. 20. 12:10
 18/54 anonim ***** válasza:
75%

Nincs több hozzáfűzni valóm.

Értelmetlen. Mint ahogy a kérdés is.

2016. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem amiket leírtál azok a belső tulajdonságok nagyon jó dolgok egy lány esetében. De egy ilyen lány azért nem igazán éri el az ingerküszöböm mert elkönyveltem, hogy számomra elérhetetlen egy ilyen. Hiába vannak a visszajelzések alapján jó belső értékeim, és rengeteg szeretetet kapok az idegen emberektől is, barátnőm valamiért mégsincs mostanában. Érdekes. Talán valami gond a külsőmmel lehet? Lehet. De akkor mit kéne tennem? Na mindegy ez most nem rólam szól. Tehát az eddigiek alapján amiket leírtál az úgy gondolom, hogy egy ideális partnerrel hosszú távú tartalmas és boldog kapcsolat is lehet belőle :)
2016. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
van egy volt osztálytársnőm aki mára pont ilyen nő lett mint amit leírtál.. Együtt van egy másik osztálytársammal aki fiúban ugyan ez... Az ilyenek megtalálják a párjukat és nagyon magasak a párkapcsolati igényeik... Egyszer hívtam el randizni még pár éve a csajt de 5 perc után éreztem hogy friendzonolt
2016. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!