Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, egy ilyen lány mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, egy ilyen lány mennyire tudná elcsavarni a fejeteket?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy nyílván senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái. Viszont, így kérdésekből össze szedtem azokat a tulajdonságokat, amiket sokan mondanak pozitívumként, és össze raktam őket, kíváncsi lennék, hogy egy ilyen nő hányótoknak tudná elcsavarni a fejét.


Külső: hosszú fényes dús haj, gyönyörű szemek, nagyon szép arc, formás feszes kidolgozott test, karcsú derék, feszes kerek izmos popsi, hosszú vékony kidolgozott lábak, nem túl nagy, de nem is apró szóval közepes formás mellek. És mind ezek mellett ápoltság, és higiénia. (A külsőt természetes szépségre írtam, nem a mű szolizott cica babákra), elképesztő kisugárzás


Belső: okos, intelligens, nagyon színes személyiségű, társaság kedvelő, laza, bájos, kedves, hűséges, szerethető, nagyon jókat lehet vele bulizni lazulni, de romantikázni is sokat lehet vele, isteni vele a szex, a szexben sok mindenre nyitott, bármiről lehet vele hülyéskedni, vagy komolyan beszélgetni, gondoskodó, nőies, céltudatos, egyéniség, magabiztos (NEM beképzelt!!), életvidám


Emellett egyéb tulajdonságok:

- több nyelv magas szintű ismerete

- akár 1 vagy több egyetemi diploma (nem büfészak: szóval ilyen jog, közgazdaság, orvosi stb..)

- istenien tud főzni, sütni

- rengeteg hobbija van ( túra, kreatívkodás, hangszeren játszás, rajzolás, )


Negatív tulajdonság pl: néha túl érzékeny, és a dolgokat leginkább a szívére veszi (NEM hisztis!!), a saját elképzeléseiből nem enged ( vagy is nem nagyon szereti ha a saját céljait illetően beleszólnak a dolgaiba)


Nem tudom h létezik-e ilyen nő. Kedves férfiak, a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy találkoztatok-e már ilyen nővel, ill. mennyire varázsolna el titeket egy ilyen nő?



2016. máj. 20. 00:15
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
Az én barátnőm szinte pontosan megegyezik mindenben a felsoroltak közül.Az viszont már más kérdés,hogy ugyanannyi negatív tulajdonság is társul hozzá,mint itt leírt pozitív.Senki sem tökéletes :)
2016. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 Blade Bone ***** válasza:
Nem tudom, kicsit túl tökéletes lenne külsőre már... Legyen valami egyedi az arcában inkább, minthogy csak simán szép legyen. A többi dolog tetszik, dee nem igazán érdekel a külső, :) talán a kondinak örülnék, meg ha nem lenne dohányos. :P Belsőre tetszene. :)
2016. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 Titusztitusz ***** válasza:
Engem mondjuk hamar el tudna varázsolni egy ilyesmi lány, vagy nő...Mondjuk kb.1 másodperc alatt...Viszont olyan hölggyel, akiben mindezek a tulajdonságok maradéktalanul jelen vannak, még nem találkoztam...Ha másnem, 1-2 felsorolt tulajdonság azért hiányzott mindig...
2016. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
26%
Valaki ìrta, hogy egyik dolog kioltja a másikat..Igaz. Pl kidolgozott test az gondolom kondi vagy fittness terem eredmènye ha oda jàr sok màsra nincs ideje. Topp diplomás vagy dr vagy Dr se kellene. 30 évesen még mindig tanúl szakmai gyakorlat melett ahol minden szart ràsóznak(medikus ügyvédbojtàr) . Szóval kiràndulàs túràzàs süt főz csalàd anya vhogy nem jön ki egy ilyen nőből.
2016. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

Hát mit mondjak? Jól összeszedted szép munka még majdnem ki is csaptam rá. Engem tipikus férfiként már a külsővel megvettél aztán öröm volt olvasni a belső tulajdonságokat meg a negatívokat is amik igazából szintén majdnem pozitívak :D


Létezik-e ilyen lány? Hát lehet. Ismerek olyat aki sok pontban hasonlít az általad leírt csajra de az az apró icipici igazán lényegtelen probléma sajnos, hogy 1-2 kis negatív tulajdonság is becsúszott a felsorolásba sajnos :|


A realitás kicsit lehangolóbb leírom az a két lány akikre illik a leírás (az egyikkel volt is viszonyom) miben különbözik az általadtól!

Nem hűséges nem gondoskodó nem tud főzni hobbija a bulizáson kívül még a partyzás és a lazulás és az ivászat és a fesztiválozás és ... ja hogy ez mind ugyan az? Mert csak ezt csinálja. Ja és beképzelt és hisztis. Ez a típus már viszont ismerősebb egy kicsit :)

Amúgy olyan lehetne akár mint te akit leírtál dehát ez van :)

2017. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
De aki ismer egy ilyen csajt dobjon már egy privátot. Csak hogy érezzem, hogy vagy remény :D
2017. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Hát...igen,ha az ember mondjuk orvos a felsoroltak felét már alig tudja kivitelezni,hiába szeretné.Ettől függetlenül lehet varázslatos. :D Szóval ez tényleg elég elméleti kérdés.
2017. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

25 éves férfi létemre, erre én azt mondanám, hogy amit leírtál nem jelent semmit. Úgy értem ezek olyan dolgok amelyek égy párkapcsolatban alap dolognak számítanak, legalább is számomra. Az, hogy hány diplomája van, mennyit keres nálam nincs jelentőségé.


Ha nincs meg a kémia, a vonzódás ez mind nem ér semmit, én már csak tudom..

2017. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
A külső tulajdonság egy dolog, ha kimegyek az utcára tömegével látok ilyen lányokat,de engem nem vonzanak különösképp, semmi egyediség.
2017. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ilyen nő nem létezik.
2017. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!