Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, egy ilyen lány mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, egy ilyen lány mennyire tudná elcsavarni a fejeteket?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy nyílván senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái. Viszont, így kérdésekből össze szedtem azokat a tulajdonságokat, amiket sokan mondanak pozitívumként, és össze raktam őket, kíváncsi lennék, hogy egy ilyen nő hányótoknak tudná elcsavarni a fejét.


Külső: hosszú fényes dús haj, gyönyörű szemek, nagyon szép arc, formás feszes kidolgozott test, karcsú derék, feszes kerek izmos popsi, hosszú vékony kidolgozott lábak, nem túl nagy, de nem is apró szóval közepes formás mellek. És mind ezek mellett ápoltság, és higiénia. (A külsőt természetes szépségre írtam, nem a mű szolizott cica babákra), elképesztő kisugárzás


Belső: okos, intelligens, nagyon színes személyiségű, társaság kedvelő, laza, bájos, kedves, hűséges, szerethető, nagyon jókat lehet vele bulizni lazulni, de romantikázni is sokat lehet vele, isteni vele a szex, a szexben sok mindenre nyitott, bármiről lehet vele hülyéskedni, vagy komolyan beszélgetni, gondoskodó, nőies, céltudatos, egyéniség, magabiztos (NEM beképzelt!!), életvidám


Emellett egyéb tulajdonságok:

- több nyelv magas szintű ismerete

- akár 1 vagy több egyetemi diploma (nem büfészak: szóval ilyen jog, közgazdaság, orvosi stb..)

- istenien tud főzni, sütni

- rengeteg hobbija van ( túra, kreatívkodás, hangszeren játszás, rajzolás, )


Negatív tulajdonság pl: néha túl érzékeny, és a dolgokat leginkább a szívére veszi (NEM hisztis!!), a saját elképzeléseiből nem enged ( vagy is nem nagyon szereti ha a saját céljait illetően beleszólnak a dolgaiba)


Nem tudom h létezik-e ilyen nő. Kedves férfiak, a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy találkoztatok-e már ilyen nővel, ill. mennyire varázsolna el titeket egy ilyen nő?



2016. máj. 20. 00:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
59%

Ha e belső tulajdonságokat átalakítom saját ízlésemre sem üti meg minimumit.

Ha vágyja fejlődést s kész változni jobbért és még jobbért, megpróbálnám.

2017. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
0%

"De a tapasztalataim szerint, ezek felszínes diplomák, amiket olyan egyetemeken szereztek, ahol sok a bulizás és egy kis szexuális kisugárzással szépen tudnak haladni a lányok. Az, hogy valaki társaság kedvelő, bulizós, szexben mindenre nyitott és lehet vele hülyéskedni, kb maga után vonzza, hogy sok partnerrel volt már együtt. A hűséges és a romantikus tulajdonságok nagyon furcsán illenek ehhez."


Rosszak a tapasztalataid és túl nagy általánosítás egyetemet végeztem közgáz, buliztam, ittam az összes többi kolléganőm, amikor vizsga időszak volt heteket tanultunk szinte a kimerülésig,segítettük egymást ennek köszönhetően van a kezünkbe a diploma és nem a szexuális kisugárzásunknak.


De egy olyan embernek aki a televízió és az internet mellett nő fel és nincsenek barátai nehéz elmagyarázni, az csak fehéren és feketén látja az életet és persze itt kezdődik a depresszió, mindenki más hibás azért, hogy az életem szar.


Kérdező neked sem ártana felhagyni az álmodozással és inkább a realitásba keresgélni, mert habár vannak olyan nők akik megközelítik ezt a mércét, de náluk csak abban az esetben van esélyed, ha hasonló a szinted.

2017. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Túlságosan is tökéletes. Vagyis annyi pasi hajtana rá, hogy a féltékenység megölné a kapcsolatot. Másrészt nem az a kérdés, hogy nekem kellene e, hanem az hogy én elég jó e volnák neki. Mert aki ennyire tökéletes az válogathat is az álompasik közül. Én pedig nem vagyok álompasi.
2017. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

Persze hogy elcsavarná.

Ettől függetlenül, nem hiszem, hogy ilyen ember (sem nő, sem férfi megfelelő) létezik. Szép dolog összeszedni az összes pozitív tulajdonságot, de valószínűtlen, hogy egy emberben megvan mind.

2017. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Tökéletes nö
2017. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy ember személyisége, hanem egymásra dobált random tulajdonságok halmaza.

"Elképesztő" kisugárzás. Ez olyan, mint a gyakran hangoztatott "igazi férfi" - mindenkinek más jelent. Ez az "elképesztő" így csak egy üres szólam.

"egyéniség" - ez megint ugyanaz. Mindenkinek mást jelent.

"több nyelv magas szintű ismerete " - jasszusz, én még nem találkoztam olyan emberrel, aki azért szeretett bele/nem szeretett bele valakibe, mert az illetőnek volt/nem volt nyelvismerete...

2017. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

"Az hogy a szexben nyitott, nem a 3-as szexre, szado mazora, swinger klubbra gondoltam......"


Nálam már itt elbuknál, a BDSM nem érdekel, de a 3-as szex alap. A többi meg amiket írsz meg egy átlagos csaj. Szóval én csak szenvednék melletted.

2018. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
"nem büfészak: szóval ilyen jog, közgazdaság" 😁😁😁
2018. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

kur-va jól hangzik, találkoztam már ilyennel


nyilván a felét se tudom hozni cserébe, úgyhogy esélytelen :D

2018. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Egy álom nő lenne akibe teljesen szerelmes lennék !

De csak egy álom...

2018. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!