Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a lány-fiú kapcsolat több mint barátság, esetleg kapcsolat alakult ki?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

mikor ki van mondva, hogy járunk, illetve párkapcsolatban vagyunk egymással


kérdezz rá

2016. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Apád fäsza, meg a makk hetes, egyeske! Menj a tini párkapcsolatok kategóriába az ilyen "ki van mondva" hülyeségekkel.
2016. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha például egyik vagy másik ilyeneket mondd, hogy: fontos vagy nekem, nem akarlak elveszíteni, gondolok rád, jó veled... ezek már jó kis célzások, olvasni kell a sorok között.
2016. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves kérdező! Nem tudom hány éves vagy. Ha még bőven 18 alatt vagy akkor azt még mondhatjuk tini szerelemnek az én vèleményem szerint. Ilyenkor még talán neked nehéz eldönteni mi is van köztetek. Lehetséges egy nagyon jó barátság kezdete és még abból is lét kapcsolat. Egy làny haverom most jött össze egy sráccal akit már 3 éve ismer és nagyon jó barátja. Règebben is alakult köztük a kapcsolat de akkor még kicsik voltak. Azota felnőttek. Tehát mindennek eljön az ideje. Ők se hitték volna, hogy ez lesz belőle.


De, hogy választ is kapj. Szerintem ha már őszintén kimondod azt, hogy fontos neked és nem akarod elveszíteni akkor te már érzel valamit iránta. Ha ezekre pozitív visszajelzést kapsz akkor mondható hogy kezd alakulni valami köztetek. De ne siettesd a dolgokat !! Nem szabad! De ne is várj nagyon sokáig mert lehet akkor a másik fèl azt hiszi, hogy csak barátságot akarsz. Mondj neki kedves, aranyos szavakat és ha erre is pozitív visszajelzést kapsz akkor nincs okod félni. Akár személyesen beszélgettek akár Facebookon fontos hogy kifejezd az érzelmeid. Szemèlyesen ha beszéltek akkor látszik ha tetszel neki és ha facen akkor sokan használnak emojika. Használd teis ha ugy gondolod. Egy-két puszis smiley vagy bármi szerelmes emoji megteszi és ha teis kapsz a másiktól és nem csak kedvességből küldi nos akkor kedves barátom akkor az mondható kapcsolatnak. Hívd fel és beszélgessetek. Már a hangján is lehet hallani ha többet érez mint barátság.

Idővel kiderül minden

Szóval hajrá èr okosan !

2016. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó , köszi ! Ilyen válaszokat várok :)
2016. jún. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!