Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megalázó szerelmet vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó szerelmet vallani olyan valakinek aki nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Van egy sràc akibe nagyon belezúgtam..mostanában màr hanyagol,megromlott a kapcsolatunk...engem màr nyomaszt a gondolat,ezért szeretném neki elmondani...tudom,hogy nem vàltozna semmi,de megkönnyebbülnék.
2016. máj. 26. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ő egy barátod?
2016. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha neked nem megalázó, hisz te fogod ezt elmondani, akkor meg mi itt a kérdés?


Neki biztos, hogy nem lesz megalázó, csak uncsi, vagy esetleg kellemetlen szitu lesz.

2016. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem baràtságnak indult,vonzódtunk egymáshoz,de ez a kapcsolat megromlott és most nem beszélünk
2016. máj. 26. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Tehát párkapcsolatba akarsz vele kerülni?
2016. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. máj. 26. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:
De ha nem is beszéltek egymással, akkor valószínűleg nem érdekled őt.
2016. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem megalázó szerelmet vallani. Inkább mond el neki még így is hogy nem felhőtlen a kapcsolatotok. Én egyszer elszalasztottam egy ilyet és azóta is ott van az a mi lett volna ha? kérdés. És ez szerintem rosszabb mintha megkérdeztem/kimondtam volna.
2016. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyetertek: az elmondas nem kerul semmibe. O is megtudja, hogy tetszik neked, igy a kezeben van a dontes, hogy mit kezdjen vele. Te megkonnyebbulsz, de megsem terhet adsz at neki. En ugyan nem voltam rosszban a kiszemelt ferfival, de megmondtam neki, o visszautasitott. De igy tudom, hogy mi a helyzet, es nem kesergek azon, hogy mi lett volna, ha... A kapcsolatunk sem romlott meg e vallomas miatt.
2016. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben. Minden helyzet, egyén más.

Én szó szerint készültem, hogy megvallom neki, vártam rá, stb. amikor egy hirtelen fordulat arra késztetett, hogy másképp tegyek.

Nem bántam meg, hogy nem mondtam meg soha.


Az ilyen szerelmet vallásnak akkor van/lehet értelme, ha a másik fél részéről vannak jelek, hogy nincs lezárva/elfeledve az illető, legalább egy kicsit is viszonozza, vagy viszonozta. Ellenkező esetben könyörgésnek is felfogható, hogy ugyan nézz már rám, foglalkozz egy kicsit velem, vagy sajnálkozz már rajtam, hátha könnyebb lesz NEKEM, vagy legalább csak azzal, hogy elmondtam, hátha megkönnyebbülök.

Ha nyomaszt a gondolat, írd le naplóba, mondd el a közeli barátaidnak, akikben megbízol.



Viszont ha Te csak akkor tudsz túllépni a srácon, ha az kell neked, hogy bevallod a szerelmed, és ő negatívan reagáljon rá, akkor hajrá. Lehet, megspórolod azt az x időt, ami enélkül kéne ahhoz, hogy túllépj rajta. Az idő meg lehetőség.

Én túlságosan büszke voltam, nem bántam meg.

2016. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért hidegült el tőled, mert nem adtad semmi jelét, hogy ő is tetszik neked? Ha így van, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy szerelmet vallasz neki.
2016. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!