Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megalázó szerelmet vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó szerelmet vallani olyan valakinek aki nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Van egy sràc akibe nagyon belezúgtam..mostanában màr hanyagol,megromlott a kapcsolatunk...engem màr nyomaszt a gondolat,ezért szeretném neki elmondani...tudom,hogy nem vàltozna semmi,de megkönnyebbülnék.
2016. máj. 26. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én vallottam szerelmet egyszer egy fiúnak úgy hogy tudtam nem viszonozza, pedig volt köztünk azért valami azért is gondoltam hogy nem lesz gáz....de az volt. Konkrétan kinevetett. Nagyon megalázó volt.
2016. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megalázó. Engem is nemrég elküldtek a fenébe, pedig voltak jelek, hogy érdeklem. De ahogy mondtad is, megkönnyebbülés. Nem pörögsz tovább, ha elmondod "mi lett volna, ha", "vajon mit gondolhat", hanem le tudod zárni magadban, amikor elutasít.
2016. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is vallottam már szerelmet, általában azért mert láttam hogy esélytelen csak nem akartam elhinni, és a visszautasítás kellett a lezárashoz.


Ezért eléggé furcsálltam, amikor egyszer egy fiú erre közölte, hogy hát de furcsa ez, ő sosem gondolt rám úgy, majd két nap múlva elhívott randizni, azóta, két éve együtt vagyunk.


Szetintem nála az volt, hogy tényleg nem vette észre, de megtetszett neki az ötlet.

Viszont az előző fiúval egy évekig húzódó játszma volt, anno tetszettem neki, de aztán akkor nem lett semmi, ezen ő túllépett, én nem. A fiúk az ilyen lezárt dolgokat nem bonyolítják már, úgy elhajtott mint egy kutyàt és az nagyon rossz volt, de legalább nem áltathattam többet magam.

2016. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!