Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vagyok balek? Nagyon kihasznált a lány?

Figyelt kérdés

8 hónapos kapcsolatomnak lett vége, havi szinten 35000Ft-ot költöttem a barátnőmre. Az utolsó két hónapban saját bevallása szerint már nem szeretett. Az utolsó hónapban vettem neki 25000Ft-ért plázában ruhát és cipőt. A ruhát lefoglaltattuk mert akkor nem volt nálam annyi pénz és visszamentem érte meglepetésnek szántam, de akkor már szakítottunk benne maradt a szekrényembe elmondtam neki hogy neki szántam és elvitte magával mikor mérgembe mondtam hogy nem baj majd a következő barátnőmnek adom.


Azóta elnézést kértem tőle mert ajándék volt és arról ilyet nem illik mondani, barátok próbálunk maradni, de mindig bennem van hogy kihasznált és a legszivesebben jol megk--nám még párszor szerelem nlkül azért hogy én is kihasználjam és megnyugodjon a lelkem.


2016. jún. 9. 06:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A mai lányok miért ennyire pénzéhesek? Kihasználják a férfi jóindulatát. Én akit szeretek avval nagy lelkű vagyok, de mostmár naplót fogok vezetni hogy mennyit adok ki egy lányra.
2016. jún. 9. 06:09
 2/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Haragudhatsz rá, ez megint az a dolog, hogy mindenki hibás csak te nem. Ki vette meg neki a dolgokat? Ki nézte el ezeket éveken át?


Kihasználni csak azt lehet aki hagyja magát. Te hagytad magad, szóval... ez a saját hülyeséged.

2016. jún. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Amúgy szerintem a megoldási javaslatoddal sem leszel előrébb. Mert mi van, ha jegyzed, hogy mennyit költöttél rá? És a végén benyújtod a számlát?


A párkapcsolat elején nem kellenek nagy ajándékok, fagyi vagy mozi, azt szeva. Ahogy alakul a kapcsolat úgy látod, hogy mennyit költ ruhára, erre-arra, hogy ezt tudja-e magának fedezni, sőt beszélgethettek is erről és akkor kiderül, hogy pl szeretne több ruhát, ékszer, cipőmániás stb. Egy-egy nagyobb értékű ruhát vehetsz neki szülinapjára. Így örömet is szereztél neki, meg nem költötted rá a fél vagyonod. Az sem jó, ha az ember mindent megkap amit szeme-szája megkíván, mert idővel elveszik az értéke. És már szemünk sem rebben egy butikban való vásárlás után.

Szóval azzal nem teszel senkit boldoggá, hogy mindent megveszel a másiknak. Nem lesz egy idő után értéke. Jobb ha ajándék, vagy meglepetésszerűen kap ez ember ilyeneket, mert akkor nagyobb az öröm és a megbecsülés.


És ez a módszer tökéletes lesz majd akkor is, ha apává válnál (esetleg), nem lesz elkényeztetett, hisztis kölköd.

2016. jún. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne vezess könyvelést, hanem úgy költs és annyit amit nem sajnálsz még ha "viszonzatlanul" is marad. Bár jó módszera túlköltekezés és a lelki bajok ellen, így mégis csak prostituálod a buksi fejedben. 29/f
2016. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mekkora balf... vagy! Minek veszel neki ruhát és cipőt?!

Nem is a barátnőd volt.

2016. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor még olcsón megúsztad. Én havi szinten majdnem a dupláját költöttem az exemre 2,5 éven át úgy, hogy közben folyamatosan megcsalt. Nálam nagyobb cuck nem létezik.
2016. jún. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van mindenkivel egyet értek, tudom hogy balek voltam de szerelmes is és az mentségemre szóljon, és viszonylagjól keresek de tudom azt hogyha rosszul keresnék már nagyon nehéz egy lányra ennyit költeni havi szinten.
2016. jún. 9. 07:11
 8/19 A kérdező kommentje:

06.11 válaszoló

Igazad van én vettem meg neki a dolgokat, és buta voltam, de azért rosszul esik a végén mikor rájössz hogy kihasználtak. Én a szerelmemnek vettem az ajándékokat, nagyon szerettem közben pedig ő nem is engem annyira... pff

2016. jún. 9. 07:33
 9/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%

Szerintem egy kapcsolat hosszú távon akkor működik ha felek egyenlően kezelik egymást. És egyenlőként is tekintenek a másikra.

Ezért ügyelek randinál arra, hogy meglegyen az egyensúly. Ha pl a párom ragaszkodik ahhoz, hogy fizesse a mozit, vagy a kávét, vacsit, akkor egy másik alkalommal viszonozom azt. Nemcsak kapni, hanem adni is szeretek. Az elején ugye jobban ügyel az ember, hogy annyit adjon bele, mint amennyit kap, mert nem tudhatja, milyen a párja. Aztán ahogy ismerjük meg egymást és lesz bizalmasabb a kapcsolat, úgy mosódnak össze ezek a dolgok.

Egy olyan kapcsolat ahol az egyik fél sokat költ havi szinten a másikra egy egyenlőtlen kapcsolat. Főleg ha megajándékozott fél ezt el is várja. Így ez nem lesz boldog kapcsolat, max. csak érdek.


Szerintem ha egy lány szeret, önmagadért, akkor figyel arra, hogy ne használja ki a jóindulatod. Továbbá sok nő sértésnek is veszi, ha ilyen szinten költenek rá (nehogy "megvásárolja" a szeretetét).


De neked is oda kell figyelned és figyelmeztetni mindig magad, hogy a szeretett nem a sok ruhán és vackon múlik, aki önmagadért szeret, az nem várja el, hogy te fizesd a ruhatárát.

2016. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az életben nagyon sok mindenen buktam pénzt és nem is keveset. Tőzsdén, meggondolatlan üzletkötéseken, naiv kölcsönökön, szerencsejátékokon, értelmetlen vásárlásokon. Ez az összeg ahoz képest elenyésző mégis ez fáj a legjobban mindközül. A tőzsdei bukás is depresszióba sodort de csak pár napig tartott, de ez tovább fog. Sajnos az a meggyőződésem hogy én mindig belenyúlok mert férfi vagyok akinek szeretet és más hiányai vannak, és a lányok kihasználják mert megtehetik és igazuk van mert én voltam a hülye én áldoztam rá.
2016. jún. 9. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!