Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vagyok balek? Nagyon kihasznált a lány?

Figyelt kérdés

8 hónapos kapcsolatomnak lett vége, havi szinten 35000Ft-ot költöttem a barátnőmre. Az utolsó két hónapban saját bevallása szerint már nem szeretett. Az utolsó hónapban vettem neki 25000Ft-ért plázában ruhát és cipőt. A ruhát lefoglaltattuk mert akkor nem volt nálam annyi pénz és visszamentem érte meglepetésnek szántam, de akkor már szakítottunk benne maradt a szekrényembe elmondtam neki hogy neki szántam és elvitte magával mikor mérgembe mondtam hogy nem baj majd a következő barátnőmnek adom.


Azóta elnézést kértem tőle mert ajándék volt és arról ilyet nem illik mondani, barátok próbálunk maradni, de mindig bennem van hogy kihasznált és a legszivesebben jol megk--nám még párszor szerelem nlkül azért hogy én is kihasználjam és megnyugodjon a lelkem.


2016. jún. 9. 06:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A mai világ egy elanyagiasodott feltétlen szeretet nélküli csalfa világ. :(
2016. jún. 9. 07:42
 12/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

Ha szereted hiányod van az egy eleve vesztes kezdet az élet sakkjátszmájában. Olyan mintha neked királynő nélkül kéne elkezdened a magad kis játékát. És ez hosszútávon azt fogja eredményezni, hogy mindig belenyúlsz.


Valahogy össze kéne szedned magad, mert a függés, mindig egyenlőtlen helyzetet fog eredményezni a kapcsolataidban és ha véletlen még egy nagyon jóindulatú kis tündér is sodródik az utadba, az is el fog halni mellőled, mert nincs meg az egyensúly a kapcsolatban.


És amúgy valóban, sok ember bevonzz magához bizonyos típust, de nem azért, mert ilyen szerencséje, hanem mert ilyen a típusa. Ahhoz a személyiségi hiba mindig azt vonzza be. És ebből a mókuskerék baromi nehéz kikerülni, de a megoldás az, hogy ki kell kerülni.


Én a problémádat pont azzal orvosolnám, hogy hagynám a csajokat egy időre a fenébe. Ez eleinte ösztönszerű menekülést jelent a jelenlegi állapotból, de az eleje mindig nehéz. Aztán meg kéne keresni a lelki békét. Fel kéne találni magukat. Ez lehet egy új hobbiban, vagy új sportban. Pl jóga. Ki kéne békülni önmagaddal, aztán a világgal, és amikor már úgy érzed nem éhezel a szeretetre, egyedül is megvagy és boldog tudsz lenni, akkor felkészültél rá, hogy egy harmonikus és egészséges kapcsolatnak az alapjait lefektesd.

2016. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

07:52 válaszoló

Köszönöm a válaszodat. Sokat segített a tibeti meditáció, nagyn háborús volt a helyzet a lelkemben de már sokat javult, pedig még lesz hova mert borzasztó tud lenni egy ilyen, dehát annyi más van még a világban ami rossz és enél sokkal rosszabb sajnos hogy nem nyavajoghatok akármennyire is fáj.

2016. jún. 9. 07:56
 14/19 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, túl gyorsan írtam a válaszokat.
2016. jún. 9. 07:57
 15/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
56%

Hát, ez az élet... folyamatos változás, fejlődés. 7 évvel ezelőtti önmagamhoz képest sok dologban fejlődtem, változtam, és még mindig van hová.

Van amit sikeresen leküzdöttem és van amivel még küzdők, illetve még jönnek hozzá. Az élet sokszor egy híg trágya és kapjuk folyamatosan a nyakunkba az áldást. De pont ezért fontos, hogy a személyes kapcsolataink olyanok legyenek, amikben meg tudunk bízni. És első sorban a belsőnkön fog múlni és csak aztán a másikon.

Szóval ha pl vannak jó barátaid, az máris jobb, mintha teljesen egyedül lennél. Sokat számít ha van akivel megoszthatod a dolgaid és nem ítélkeznek feletted, vagy rá világítanak dolgokra.

Kapcsolatban meg nem érdemes lenni csak azért, hogy legyünk. Szerintem te is rájöttél, hogy egy nő az ágyadban nem feltétlen jelenti azt, hogy szeretnek is. Ez nem ilyen egyszerű.

2016. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez így van, most érzem igazán hogy elhanyagoltam az emberi kapcsolataimat egy olyan lányért aki valójában nem is vagy ha igen csak részlegesen szeretett, fele fele arányban a pénztárcámmal. Mindnekinek javasolt tanulni a hibámból és ápolnia az emberi kapcsolatait hogy ne essen akkorán mint én.
2016. jún. 9. 08:24
 17/19 anonim ***** válasza:
Járj inkább prostikhoz, olcsóbban megúszod!
2016. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
56%

Akkor meg is van, hogy hol kezd a dolgot. Elsőnek a régi jó kapcsolataid állítsd vissza!

Amúgy egy igaz barát, felér 10 topmodellel is! A csajok jönnek-mennek, de a jó barátok ideális esetben mindig maradnak. Ezért őket nagyon meg kell becsülni!

Az, hogy egy nő meg életed nője, azt úgy is az idő fogja eldönteni.

2016. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hagyjuk mar ezt az elanyagiasodott vilagot, nem megvenni kell a csajokat es nincs baj. Te vetted meg, ez van, te rontottad el
2016. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!