Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h vágyok vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h vágyok vki után, de a párommal hosszú távra tervezek?

Figyelt kérdés

már nagyon hosszú ideje érdekel egy másik férfi, csak ő jár a fejembe, idősebb, és ki szeretném probálni vele az életet. Párom megbizható nem érdemli meg h ilyen szemét legyek, kértem tőle szünetet,de ha azt választom akkor szakít örökre.

Ő nekem az első, ezért ha a másikkal nem probálom ki sztem örökre bennem lesz a csalódás, a vágy h milyen lett volna a másikkal. Tudom h nem jobb ember, és nem tenne meg annyi mindent értem mint a párom, de szükségem van a tapasztalatra úgy érzem,még ha rossz is fog belőle kisülni. Egyrészt maradnék is a párommal nem szeretném elhagyni,később gyereket is szeretnék, de amig nem élem ki magam ezzel a pasival ( más nem érdekel) addig nem fogom érezni magam igazán nőnek, vagy érettnek a gyerekvállaláshoz. De ha elhagyom a párom félek h ő boldog lesz nélkülem, ha összejövök ezzel aki az apukán lehetne, akkor ő már túl idős lesz mire nekem már kéne gyerek. 20 év különbség.

Nála több tényező is van ami elbizonytalanít, van családja, már nem udvarol ugy mint az elején, azt mondta van párom őt választottam és nem akar csak a barátom lenni, úgyhogy így nem is akar velem beszélgetni. Ez is rossz érzés mert ha annyira szeretne mint mondja akkor érdekelné h mi van velem.



2016. jún. 17. 02:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben azt tanácsolnám, hogy ne kezdj a nagypapival, hanem maradj a jelenlegi párod mellett.

De most nem. Mert szörnyen önző ember vagy! Miből gondolom? „De ha elhagyom a párom félek h ő boldog lesz nélkülem…”. Te nem szereted ezt a fiút.

Már csak megszokásból vagy vele. Még szeretetnek sem nevezném, amit iránta érzel. Akit szeretünk, neki azt kívánjuk, hogy boldog legyen, még ha nem is velünk.

Egy félmondatodba kötöttem bele. Igen. De ezt ösztönösen írtad, valószínűleg észre sem vetted, hogy leírtad. Tehát legbelül mélyen ez van benned. Elmész, félrekúrsz, de ő várjon meg.

Világosan látszik, hogy már régen a nagyfaterral lennél, ha nem lenne az a néhány akadályozó tényező, amit leírtál.

A leghelyesebb az lenne, ha most elhagynád a jelenlegi párodat. Mert ő olyan nőt érdemel, aki tényleg szereti, és megbecsüli.

2016. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!