Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek két hét hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek két hét hosszú idő? , össze vesztünk a párommal, ha szeretne már jelentkeznie kellett volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet mindenki más, és sok mástól függ, miért tud hiányozni valaki? szerintetek ha szeretne már jelentkezett volna? Nekem hosszú időnek érződik ez a két hét, vagy máshogy működnek a férfiak?
2013. okt. 8. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
bőven. Egy pasi nem bír ki egy napnál tbbet, ha szereti a nőt.
2013. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Pont ahogy az első leírta.
2013. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
örül neki,hogy összevesztetek,már valszeg úgyis unta ezt a kapcsit,
2013. okt. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
képzeld én is össze vesztem a párommal és nem keresem mert olyat követett el ami miatt nem nekem kell keresnem....ha te engednéd h a pasid legjobb haverja simizze a térded és ezt te tök természetesnek vennéd akk sztem nincs miről beszélni
2013. okt. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
4 Az ilyen nőt ejtsd.
2013. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
többször volt már összeveszés sajnos,és volt már akkor is hogy eltelt, egy-két hét,és jelentkezett, de most már több kezd lenni egy kicsit, és nem is én bántottam meg, Ő megbántott meg eléggé,és azt mondta neki,hogy befejeztem vele...
2013. okt. 8. 08:14
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

"nem is én bántottam meg, Ő megbántott meg eléggé,és azt mondta neki,hogy befejeztem vele..."


Akkor meg mit rinyálsz itt? Kidobtad, ő meg tudomásul vette. Mi a rossebnek jelentkezne?

2013. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
6 Miért nem nősz fel? Mindig a nő a lágyabb egy kapcsolatnál, mindig a nő az aki a békét hoza magával. Egy cirkuszos ember mellől minden jóérzésű ember menekül.Legyen akár nő, akár férfi.Én is irtózom az ilyen állandan cirkuszoló egyedtől.
2013. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
hozza
2013. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem kapcsolat, ez borzalom. Két hétig várat?? És nem először? Azóta bánatos vagy, hogy most mi van? Nem szeret téged, sajnos. Kegyetlen dolog ezt csinálni a másikkal, jobb lenne, ha mást találnál. Normális pasi már MÁSNAP! jelentkezett volna.
2013. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!