Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért rándul még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rándul még mindig görcsbe mindenem ha eszembe jut? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz témakört választottam, nem tudom, elnézést.

Az a helyzet hogy már hónapokkal ezelőtt jött egy új srác a munkahelyre ahol én is dolgozom. És egy kis idő múlva randira hívott. A randi rendjén volt, kellemesen éreztük magunkat, de nem feküdtem le vele, csak csókolóztunk. De az káprázatos volt.. De aztán végül mégsem jöttünk össze, amit nem bánok mert azóta volt alkalmam ugye megismerni, és rájöttem hogy annyira az ellentétem -van bennünk azért közös is persze- de a lényegében annyira eltérő mindenben tőlem hogy az rendkívül sok konfliktust okozott volna, és amúgy is mindig is másféle férfit képzeltem el magamnak. Na, a gond csak ott van, hogy hiába tudom mindezt valami mégis vonz hozzá. Nem tudom miért de nagyon idegesítő. Szinte minden nap eszembe jut, és ha néha annyira elkalandozik a figyelmem hogy újraélem a csókunkat mindenem összerándul, újra érzem az illatát és nagyon akarom hogy bár újra megtenné. Pedig tudom hogy ez így ökörség, és el akarom felejteni. Csak hát ezzel az a gond hogy ugye a munkahelyem miatt nem tudom elkerülni.. Mit csináljak hogy végre megszabaduljak ezektől az érzésektől, gondolatoktól?

21/L


2016. jún. 20. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy aranyos történet, bár tudom Neked ez komoly érzéseket okoz. Szerintem vagy próbálj meg rányomulni egy kicsit, vagy pedig pasizz be (mással). Ezen kívül mást nem tudsz csinálni! Neked szerelmi kalandra, romantikára van szükséged, ezért is esett jól az a csók. Amúgy meg el fogod felejteni nyugi! :) De ezt erőltetni nem lehet. Ki kell bírni, ez van! (de a legjobb ötlet hogy azért kacérkodj vele egy kicsit, azaz, mutasd meg a nőiességedet, hátha megint összejöttök)
2016. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!