Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg lehet különböztetni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet különböztetni ha egy pasi csak szórakozásból vagy komolyan közelít feléd?

Figyelt kérdés
Van különbség a két helyzet között? Vagy vannak olyan ügyes pasik, akik jól meg tudják játszani magukat?

2016. jún. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megjátszák magukat a srácok. Én kettőről is biztosra vettem munkahelyen, hogy tetszem nekik és azt mondták egymástól függetlenül, hogy ők ilyenek a kolléganőkkel. Nem estem nagyot, mert én meg ügyesen kérdezek. :)) De komolyan, nekem nem sikerült megfejtenem ezt a technikát, taktikát? a kollégáimtól...
2016. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

FigYelném a válaszokat. Ha jönnek

... volt egy srác,nagyon jó barátság extrákkal volt a kapcsolatunk. Most ugyanaz, de megfogja a kezem,csókolózunk meg ilyenek. És nem tudom... mert akkor szabadok voltunk,de most mindannyiunknak van partner,nekem még bonyolultabb.. fogalmam sincs...

2016. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig utólag tudtam megállapítani csak, lehet aki ügyes rájön, de elég nehéz, nem tudom. amíg nincs Sex kennyérre lehet kenni öket, utána letojnak vagy csak pár alkalom kell nekik, nagyon nehéz ezt megállapítani tényleg, hátha jön vmi jó Tipp. a fiúktól.
2016. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Szerintem attól függhet még, hogy mennyire törődik veled. Ha komolyan közelít, akkor fontos vagy neki. Ha nem akkor csak a saját szükségleteit nézi, hogy megkapjon a nőtől szexet, pénzt, vagy amire hajt.
2016. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!