Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Egy ideje eltávolodtunk egymástol a párommal. 6 éve vagyunk együtt és 3 hete hozzám se ér. Nem akarja megbeszélni a problémánkat pedig nyilvánvaló, hogy valami nincs rendben. 1 hete tudomásomra jutott, hogy egy másik lánnyal sms-eket váltogat. Kiderült, hogy egy kolleganője akivel megosszák egymás lelki problémájukat. Többszörösen a szemembe hazudott amikor rákérdeztem, hogy ki is ez a lány és mi dolga van vele. Elmondtam, hogy engem bánt, hogy egy másik lánnyal beszéli meg a mi problémáinkat és nem velem beszéli meg. Ennek ellenére tovább vele beszél meg mindent. Elmondása szerint nincs köztük semmi csak barátok, de legbelül érzem, hogy többről van szó. Kételyei támadtak a kapcsolatunkat illetően, hogy összetartozunk e és amikor megkérdeztem, hogy hogyan javithatunk a helyzeten és mondja el mit rontottam el azt mondta, hogy én semmit hanem ő. Nem lehet megbeszélni vele semmit és azt mondta, hogy időre van szüksége, hogy letisztázza magában a dolgokat. 3 napja nem beszéltünk egymással. Azt mondtam neki, hogy megadom azt az időt amire szüksége van és ha ugy érzi, hogy letisztázta a dolgokat akkor jelentkezzen nálam.


L/26



2016. jún. 22. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjàn, helyesen jàrtàl el. Egyebet nem nagyon tudsz tenni, mint vàrni - persze, ha nem akarod dobni. Azért lélekben készulj rà, lehet nem sok jovoje van a kapcsolatnak. Ha màssal kezdi megbeszélni a dolgaitokat, nem a legjobb jel. Sajnàlom.
2016. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehetne menteni, ha ő is akarná. De nekem úgy tűnik, hogy ő belefásult ebbe a dologba és nem is akarja már megmenteni.
2016. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly így lett vége a majdnem 8 éves kapcsolatomnak, ő már puszit sem akart adni, lelépett mondván, hogy unalmas vagyok és unalmas a kapcsolatunk, mi derült ki közben? Már három hónappal a szakítás előtt megismerkedett egy másik sráccal akivel azóta is együtt vannak. Én nem akarok másnak rosszat de úgy érzem nálatok is ez lesz a vége. 27/F
2016. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is az az érzésem van, hogy ennek igy nem lesz jövője :( bár még mindig nagyon szeretem és a 6 év az 6 év... de ha a megérzéseim nem csalnak akkor már van egy új lány az életébe és ha nem hajlandó harcolni a kapcsolatunkért akkor kár huzni tovább az időt. Kedves 3ik hozzászóló: sajnálom, hogy nálatok is ilyen csunyán ért véget :( puszit én se kapok már egy ideje, amikor meg én akartam adni akkor félrelökött mondván, hogy nem akar átverni és ha nem érzi helyesnek és nem biztos az érzéseiben akkor nem akar áltatni és reményeket ébreszteni :(
2016. jún. 22. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha màr itt tartotok, akkor annak lottek. Sajnàlom. Baràtkozz meg a gondolattal és probàld meg feldolgozni.
2016. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!